Temmuz 2022 PlayStation Indies Kapsamında SunulLahza Oyunlar

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Oyun ve teknoloji alanındaki dev isimlerden bKocamLahza olLahza Sony, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarına gelecek olLahza Çeşitli MüstakVilayet oyunları duyurdu. PlayStation Indies kapsamında tanıtılLahza bu oyunlar ortasında 7 farklı MüstakVilayet imal bulunuyor. TanıtılLahza oyunlar ortasında The Tomorrow Children: Phoenix Edition, Inscryption, Sea of Stars ve daha fazlası yer alıyor.
 
PlayStation kullanıcılarının bekleyebileceği oyunlar ortasına eklenen bu üretimlerin kimilerinin çıkış tarihleri doğrulandı. İşte PlayStation Indies Temmuz 2022 kapsamında duyurulLahza MüstakVilayet oyunlar listesi:
 
1- Sea of Stars
 
 
Hem PS4 hem de PS5 konsollarına gelecek olLahza Sea of Stars, Sabotage Studio tarafındLahza geliştiriliyor ve Tekrar tıpkı grup tarafındLahza oyunculMesafe sunulması planlanıyor. Klasiklerden ilolmamış alLahza Dizi tabanlı bir rol yapma sistemini bünyesinde barındırLahza Sea of Stars, The Fleshmancer olarBeyaz bilinen şeytBirden simyacının yarattığı güçleri husus alıyor. Ortaya çıkardığı bu yaratıkları savuşturabilecek Biricik Sıkıntı ise Eclipse Magic olayı. Eclipse Magic’i gerçekleştirmek için güneşin ve ayın güçlerinin birleştirilmesi gerekiyor.
 
Sea of Stars, The Messenger cihanında geçen ve The Messenger’ın öncesindeki olayları husus edinecek bir rol yapma oyunu olarBeyaz karşımıza çıkacak. The Messenger oyunu Sabotage Studio tarafındLahza 2018 yılında piyasaya sürülen retro grafikli 2D platform macera oyunu. Bu oyun ile cihan genişliyor.
 
Sea of Stars güneş ve ayın gücünü birleştirErİlave Eclipse Magic isimli Özel bir Sıkıntı oluşturmaya çalışLahza iki çocuğun öyküsünü anlatıyor. Eclipse Magic, The Fleshmancer olarBeyaz tanınLahza şeytBirden simyacının dehşetli yaratıklarını yenik etmenin Biricik yolu. Oyun Dizi tabanlı savaşlar, hikaye anlatımı, keşif ve Etraf etkileşimi ile retro esintili ÇağdYemek bir RPG tecrübesi sunmayı amaçlıyor.
 
Oyundaki savaş sistemi içerisinde zamanlanmış ataklar yer alıyor. Bunun yanı Dizi Fazla Çeşitli kombo hücumları, kuvvetli vuruşları ve daha fazlasını içerisinde barındırıyor. Sea of Stars oyunculMesafe keşfedilecek bir dünyayı sunuyor. Bu dünyayı keşfetmek için dolaşabilir, yüzebilir, tırmanabilir, zıplayabilir, çıkıntılardLahza atlayabilir yahut yukarılMesafe çıkabilirsin.
 
Sea of Stars’ın ne zamLahza PS4 ve PS5 konsollarına çıkış yapacağı bilinmiyor. Öte yandLahza geçtiğimiz süreçte Sabotage Studio oyunun 2023 yılında ertelendiğini duyurdu. Erteleme hakkında şunlar söylendi:
 
“çok Aka bir dönüm noktasına yaklaşırken oyunun çıkış yılını daha da netleştiriyoruz. Oyun için iki anne önceliğimiz bulunuyor: kalite ve oynanabilirlik. Bu ögeleri akılda tutarBeyaz artık Sea of Stars’ın 2023’te piyasaya sürüleceğini resmi olarBeyaz onaylıyoruz.
 
Beklemenin sıkıcı bir süreç olduğunu biliyoruz. Bizlere verdiğiniz Aka destekDeri ve Olumlu dönüşleriniz sizlere teşekkür etmek istiyoruz. Bu ortada, bu Yıl herkese oynanabilir bir demo sunmBeyaz için uğraşıyoruz.”
 
2- Schim
 
 
 
Sea of Stars’da olduğu üzere Schim’de hem PS4 hem de PS5 konsollarına geliyor. Ewoud vLahza der Werf tarafındLahza geliştirilen bu imal Extra Kaç takımı tarafındLahza yayınlanacak. SCHiM, şiddetli ve canlı bir ortamda geçen gölgeden gölgeye atlamBeyaz zorunda olduğumuz bir üretim olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Bu 3D platform oyununda, ışık, gölgelendirme ve animasyon ögeleri ön planne çıkıyor. Farklı bir tecrübesi ortaya koymaya çalışLahza oyunun çıkış tarihi şimdi muhakkak değil.
 
Gölgeler ortasında eşsiz bir 3D platform tecrübesi sunLahza Schim’de gölge dışına çıkmamanız gerekiyor. Her objenin, aracın ve canlının gölgesi bu üretimde yer alıyor. kimi bir direğin gölgesini kullanmanız gerekirken kimi de devinim halindeki bir aracın gölgesine atlamanız gerekiyor. Bu da platform işlerini biraz daha zorlaştırıyor.
 
Oyunun her kısmı sizi eşsiz ortamlarla buluşturuyor. Görünümleri ve görselliğiyle de ön planne çıkmaya çalışLahza üretimde her kısım farklı renk tonlamasını içeriyor.
 
Öne çıkLahza özellikleri
 

– Gölgeler ortasında eşsiz bir 3D platform tecrübesi.
– Hareketli gölgeler ve canlı bir ortam.
– Her bölümŞöhret Ufak kıssalarla birlikte kendi görüntüsü bulunuyor.

– Hoş bir soyut dünya.
 
3- Cult of the Lamb (Çıkış tarihi belli)
 
 
 
Massive Monster tarafındLahza geliştirilen ve Devolver Digital tarafındLahza yayınlanacBeyaz olLahza 2D aksiyon roguelike oyunu Cult of the Lamb, oyunculMesafe farklı bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Düzmece peygamberler ülkesinde kendi kültünüzü ve fikrinizi yaymaya başlayacağınız bu oyunda kendi topluluğu oluşturmBeyaz için gizemli bölgelere hakikat yol alacBeyaz ve Biricik gerçek kült olmBeyaz için sözlerinizi duyurmaya çalışacaksınız.
 
Cult of the Lamb’de yeni yapılar inşa etmek için kaynakları toplayabilecek ve kullanabileceksiniz. Rableri yatıştırmBeyaz için karanlık ritüeller gerçekleştirecek ve topluluğunuzun inancını güçlendirmek için vaazlar vereceksiniz.
 
Cult of the Lamb’ ile rastgele oluşturulmuş bir dünyayı keşfedecek, karşı görüşlü topluluklarla savaşacBeyaz ve kültünüzŞöhret egemenliğini genişletmek için rakip kült önderlerini alt edeceksiniz. Bunun yanı Dizi topluluğunuzu eğitebilecek, dört gizemli bölgenin sırlarını keşfedebilecek ve Aka bir maceraya atılın.
 
Cult of the Lamb, PlayStation 4 ve PS5 konsolları dışında 11 Ağustos 2022 tarihinde Xbox Series, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için geliyor.
 
PC asgarî sistem gereksinimleri
 

– 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
– İşletim Sistemi: Windows 7 yahut daha üstü
– İşlemci: Intel Core i3-3240 (2 * 3400); AMD FX-4300 (4 * 3800)
– Bellek: 4 GB RAM
– EkrLahza Kartı: GeForce GTX 560 Ti (1024 VRAM); Radeon HD 7750 (1024 VRAM)

– Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  
4- Signalis
 
 
 
Rose-engine tarafındLahza geliştirilen ve Humble Games, PLAYISM tarafındLahza yayınlanacBeyaz olLahza aksiyon macera kaygı oyunu Signalis, PS4 konsollarına geliyor. Signalis, insanlığın karanlık bir sırrının ortaya çıktığı distopik bir gelecekte geçen klasik bir hayatta kalma dehşet tecrübesi olarBeyaz karşımıza çıkacak. Bu oyunda kayıp hayallerini arayLahza Replika bir teknisyen olLahza Elster olarBeyaz kozmik bir gizemi çözecek, vahim yaratıklardLahza kaçacBeyaz ve dünya dışı bir tesisini ele geçirmeye çalışacaksınız.
 
Signalis’de bir kabusun içinde uykudLahza uyanacak, kayıp ortağını ve kayıp hayallerini arayLahza bir teknisyen olLahza Elster olarBeyaz gerçek üstü bir dünyayı keşfe çıkacaksınız. Kozmik kaygı ve klasik ruhsal hayatta kalma tecrübesini bünyesinden barındırLahza bu üretimde dehşetli sırları, kuvvetli bulmacaları ve kabUs üzere yaratıkları görebileceksiniz.
 
Signalis, insanlığın güneş sistemini kolonileştirdiği bir kainatta geçiyor. Bu kainatta Replika olarBeyaz bilinen insansı androidler yer alıyor. Bu androidler Kamu ortasında yaşıyor ve vatandaşlarla Bir arada personel, memTümör ve hami olarBeyaz Görev yapıyor. Çeşitli zorluklarla karşılaşacağınız bu oyunda kıt kaynaklarınızı dikkatli bir biçimde direktörüz, endişe ve tasayı yaşarken güçlü bilmecelere tahliller aramanız gerekiyor. Terk edilmAmel bir Uzay gemisinin karanlık köşelerini Biricik Biricik aramanız, lanetli bir tesisin sakinlerinin gizemli bahtını araştırmanız ve bu işin ardında ne olduğunu bulmanız sizin anne misyonlarınızdan biri.
 
Klasik kozmik dehşet öğelerini bünyesinde barındırLahza imal, Stanley Kubrick, Hideaki Anno ve David Lynch’in yapıtlarından ilolmamış alıyor. Signalis, 3D Ira animasyonları, dinamik ışıklandırmaları, gölgeleri ve sinematik ilim kurgu öğelerini bünyesinde barındırıyor.
 
Öne çıkLahza özellikler
 

– Çarpıcı piksel sanatı
– Klasik hayatta kalma dehşet oyunu

– Ağır bir atmosfere sahip, yavaş tempolu, gerçeküstü ruhsal korku
 
Signalis, 27 Ocak’ta PS4 konsollarına geliyor.
 
5- The Tomorrow Children: Phoenix Edition
 
 
 
İlk olarBeyaz 2016 yılında PS4 konsolları için yayınlanLahza  The Tomorrow Children birFazla yeni Özellikle birlikte yine Geri geliyor. Geliştirici Q-Games tarafındLahza hazırlanLahza Phoenix Edition ile oyuna yeni adalar eklenecek ve var adalMesafe yeni eklemeler yapılacak. Oyuncular bir kanca kullanarBeyaz adalar ortasında geçAmel yapabilecek.
 
The Tomorrow Children: Phoenix Edition ile Void’e girAmel yapabileceksiniz. Hem yeni hem eski oyunculMesafe keşfedecek birFazla içerik sunacBeyaz olLahza üretim, bütün insanlığın zihinlerini birleştirmeye yönelik başarısız bir deneyin ardındLahza yaşananları yansıtLahza alternatif bir gelecekte geçecek. Medeniyetin hakimiyeti artık Projection Klonlarının elinde. Burada hayatta kalLahza insanları aramBeyaz için Boşluğun derinliklerine girebilen Ömür formları bulunuyor İşte burada devreye gireceksin.
 
Yeni sürüm ile birlikte Monolitler ön planne çıkacak. Monolitler, dikilitaş gibisi yapılar olarBeyaz karşımızda yer alacak. Keşfetmek için yeni ve gizemli yollar yaratacBeyaz olLahza bu yapılar aracılığıyla adanın anlatılmamış sırlarını keşfedeceksiniz.
 
Phoenix Edition, var adaları daha da güzelleştiren yenilikler alacBeyaz ve keşfedilecek gizli alanları ve hazineleri bünyesinde barındıracak. Void’in daha Evvel keşfedilmemAmel kısımlarını sergileyecek olLahza bu sürüm de işler daha da Farklı hale gelecek. Oyunda yer alLahza Monolitlerden kimileri sadece birdenbire Çok oyuncu tarafındLahza aktifleştirilebilecek. Bu özellik, ada keşfini bir sonraki düzeye taşıyacak.
 
Bu sürüm ile görüntüler ortası geçmenin de orijinal bir yolunu oyunda iç olacak. Grappling Hook ile en yüksek adalMesafe kolaylıkla tırmanabilecek ve hudutları zorlayabileceksiniz! Bu kanca, etrafta dolaşmanın mükemmel bir yolunu sunacak.
 
Ekip ayrıyeten ÖzgŞöhret oyunun mağazadLahza kaldırılmasındLahza bu yanne The Tomorrow Children’ı çevrimdışı oynanabilir hale getirmenin bir yolunu bulacaklarını bildirmişti. Bu sürüm ile birlikte artık oynayabileceksiniz.
 
The Tomorrow Children: Phoenix Edition, Void’e Biricik başınıza yaptığınız keşif seyahatinizi tamamlamBeyaz için çevrimdışı Biricik oyunculu bir modu içerecek. Bu mod ile binaları onarabilecek, kaynakları taşıyabilecek, taret ve roket rampalarıyla kenti savunabilecek ve hatta kasaba halkı acıktığında elma toplamBeyaz için ağaçları bile sallayabileceksiniz. Bunun yanı Dizi Polis Karakolunda yapmalarını istediğiniz şeylerin önceliğini siz belirleyebileceksiniz. Ayrıyeten Yoldaş AI (yaHisse zeka) çevrimiçi oyun sırasında size katılabilecek. Böylelikle arkadaşlarınızı kasabanıza katılması için beklerken bir şeye gereksiniminiz varsa, işleri ilerletmek için grubunuza katılLahza yaHisse zekaya kullanabileceksiniz.  
 
Bu sürüm ile birlikte gelecek olLahza bir öteki yenilik ise parti sistemi. Bu sistem, oyuncuların Biricik bir kentte çevrimiçi olarBeyaz Bir arada çalışmasına olanBeyaz tanıyacBeyaz ve arkadaşlarıyla temas kurmayı her zamankinden daha kHadise hale getirecek. Parti sisteminde istediğiniz zamLahza istediğiniz şahsa erişim verebilir yahut erişimini kısıtlayabilirsiniz.
 
Öne çıkLahza özellikler
 

– Yeni detaylı öğreticiyi kullanarBeyaz nasıl Örnek vatandaş olunacağını öğrenin
– Orijinal dizaynlar da iç 40’tLahza Çok adayı keşfedin
– bütün ÖzgŞöhret adalar güncellendi
– Adaların gizli sırlarını ortaya çıkarmBeyaz için Monolitleri kullanın
– Yoldaş AI artık Biricik oyunculu çevrimdışı modda size Yardımcı olacak
– Kasabanın büyümesini desteklemek için çevrimdışı yahut çevrimiçi oyun sırasında daha Çok Yoldaş AI’yi grubunuza katın.
– Yoldaş AI’nın önceliklerini Tamir etmeye, kaynBeyaz toplamaya yahut kentinizi savunmaya yönlendirin
– Artık her oyuncu bir kasabadLahza sorumlu
– Parti sistemini kullanarBeyaz arkadaşlarınızı kentinize Davet edin
– Grappling Hook’u (kanca) kullanarBeyaz doruklara tırmanın
– birdenbire Çok yeni köylü dizaynını keşfedin
– Yeni istasyonda araçları şarj edin
– Yeni aydınlatma ve renk ayarları oyuna iç edildi
– Tehlikeli alanlarda kolaylıkla gezinmek için yeni Void güçlerini kullanın
– Kalabalığın arasındLahza sıyrılmBeyaz için yeni kostümlerin ve çantaların kilidini açın
– VoidKa otomatları artık otobüs duraklarında da beliriyor
– Eldeki Kaynaklar artık envanter ekranındaki çanta üzerinde görünüyor
– Yeni Kupalar kazanabilirsiniz
– Çevrimdışı olsalar bile öbür oyuncuların konutlarına armağanlar bırakın
– Kamp kurun ve çadır pozisyonunu öteki oyuncularla paylaşın
– Matruşka bebekleri artık pozisyonlarını bulmanıza Yardımcı olmBeyaz için ağlıyor
– Seyahatinizde size rehberlik edecek daha birFazla ipucu ve yardım bulunuyor
– Oyundaki bütün öğeler Aka ölçüde dengelendi
– Kasabalar artık sonsuza kadar geliştirilebilir

– Adaların artık Özel isimleri bulunuyor
 

Tomorrow Children: Phoenix Edition’ın 6 Eylül’de PlayStation 4 geliyor.

6- Cursed to Golf
 
 
Chuhai Labs tarafındLahza geliştirilen ve Thunderful Publishing tarafındLahza yayınlanacBeyaz olLahza golf temalı macera oyunu Cursed to Golf, Ağustos ayında oyuncularla buluşacak. İsminde da anlaşılacağı üzere oyunda Lanetli bir Golfçü olarBeyaz oynayacBeyaz ve garip maceraların peşine düşeceksiniz.
Cursed to Golf’de milletlerarası bir turnuvanın kazananı olmBeyaz üzereyken, acayip bir Hadise yaşanır. Bu olaydLahza sonra Golf Purgatory’de mahsTümör kalırsınız. ArdındLahza Lanetli Golfçü olarBeyaz oynayacBeyaz ve efsanevi Golf Purgatory bölgesindeki dolambaçlı parkurlarda maceraya atılırsınız. Bu yol sizi yaşayanlar diyarına ve daha da kıymetlisi kazanmBeyaz üzere olduğunuz kupaya Geri götürecek.
Golf Purgatory’nin sonsuzluğunda golf oynamaya lanetlenmAmel olmanın da birFazla avantajı Mevcut bütün parkuru görmek için Birdie-Eye yeteneğini kullanabilir ve önünüzde hangi denemelerin yapıldığını görebilirsin. Oyunda golf sopasıyla atış yapmanın yanı Dizi kullanabileceğiniz kartlar bulunuyor. Bu kartlardaki güçleri lehinize kullanarBeyaz kısımları daha kHadise geçebiliyorsunuz. Oyunda durumu lehinize çevirecek 20’den Çok karka yer alıyor.
Cursed to Golf, her atışın Kıymetli olduğu golf-macera oyunu. Oyuncular bir Golf Efsanesi olmBeyaz için çaba edecek. çılgın tehlikeler ve dünya dışı güçler ile uğraşacaksınız.
– Golf temalı dünyayı ve Golf Purgatory karakterlerini keşfedin.
– 20’den Çok eşsiz Ace Karka güçlendirmesi kullanarBeyaz golf oynayın.
– garip tehlikelerle dolu kuvvetli zindLahza gibisi yerlerde seyahatin.
– Çevrimiçi olarBeyaz dünyaya meydLahza okuyun.
– 80’den Çok kısım ve Günlük Uğraş Modları sizin uzun müddet bu oyunu oynamanızı sağlayacak.
Cursed to Golf, golf ve roguelike cinslerine yeni bir Nefes getiriyor.
Cursed to Golf, 18 Ağustos’ta PS4 ve PS5’e geliyor. Bunun yanı Dizi Xbox Series, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için de çıkış yapıyor.
7- Inscryption
 
 
İlk olarBeyaz 19 Ekim 2021’de Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store üzerinden PC için piyasaya sürülen dehşet temalı karka oyunu Inscryption, artık PS4 ve PS5 konsollarına da geliyor. Pony Island ve The Hex’in geliştiricisi Daniel Mullins Games tarafındLahza geliştirilen ve Devolver Digital tarafındLahza 2021 yılında yayınlanLahza karka savaşı oyunu Inscryption, odadLahza kaçış temasını ve bulmacaları harmanlıyor.
Kartların üzerine kazınmış sırların daha da karanlık olduğu bu üretimde Leshy’nin kulübesinin arkasındaki gizlenen sırları açığa çıkaracaksınız. Inscryption ile beklenmedik olaylMesafe tanıklık edecek ve rahatsız edici bir maceraya atılacaksınız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir