Tekken 8 için Jin Kazama oynanış fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 01, 2023 Yorum Yok

 
Bandai Namco tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon dövüş oyunu Tekken 8 için Jin Kazama odaklı yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Oynanış fragmanında Ira seslendirmeleri, animasyonları, Uzaklık sahneler, dövüş mekanikleri, ortamlar ve daha fazlası yer alıyor.
 
Tekken 8 üst seviye bir dövüş tecrübesi sunmayı hedefliyor
 
 
 
PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştirilen ve çıkış tarihi şimdi açıklanmayan esaslı Tekken serisinin en yeni oyunu Tekken 8, üst seviye bir dövüş tecrübesini bizlere sunmayı hedefliyor. Oyun içerisinde seriden aşina olduğumuz birçok dövüşçü yer alıyor ve bunlardan birini seçerek arenaya atlıyoruz. Her bir karakterin farklı özelliği ve hüneri bulunuyor.
 
2023 yılı içerisinde çıkış yapacağına dair Çeşitli raporların yer aldığı Tekken 8, dövüş cinsini genişletmek istiyor. Yeni nesil konsolların gücünden tam olarak yararlanmayı hedefleyen üretim, yeni jenerasyon grafik geliştirmelerini, yeni oyun içi mekanikleri, yeni animasyonları ve daha fazlasını bünyesinde barındıracak.
 
Tekken 8 Jin Kazama oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir