Tekken 7 Satışları 10 Milyonu Geçti

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Seri direktörü Katsuhiro Harada, Tekken 7’nin Yekün satışlarının 10 milyon kopyayı geçtiğini açıkladı.
 
Ek olarak Tekken serisinin Yekün satışı da 54 milyon kopyayı aştığı duyuruldu. En nihayet 1 Haziran’da Tekken 7’nin dokuz milyondan Çok kopya sattığı bildirildi. 
 
Tekken 7 birinci olarak 18 Mart 2015’te oyun salonları için çıktı, akabinde 2 Haziran 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıktı.
Oyun açıklaması ise şu şekilde
 
Mishima klanının efsanevi seyahatinin nihayet kısmına katıl, bitip tükenmek bilmeyen savaşlarının her bir etabının arkasındaki gerçeği öğren. Gücünü Unreal Engine 4’ten Meydan TEKKEN 7, sahip olduğu yaratıcı dövüş mekanikleri sayesinde, mükemmel öykülerle ilerleyen sinematik savaşların yanı Dizi arkadaşlarınla ve rakiplerinle yapabileceğin dayanılmaz düellolar da sunuyor.
 
Aşk, İntikam, Gurur. Herkesin savaşmak için bir sebebi vardır. Bizi tanımlayan, bizi insan yapan şey, güçlerimiz ve zayıflıklarımızın ötesinde, değerlerimizdir. Yanlış yola girebiliriz lakin yanlış saik yoktur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir