Teenage Mutyemin Ninja Turtles: Shredder’s Revenge birinci Haftasında 1 MilyondLahza Çok Sattı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutyemin Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in birinci haftasında bir milyondLahza Çok sattığını duyurdu. Oyun, 16 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yaptı. Tekrar tıpkı gŞöhret Xbox Game Pass platformuna da eklendi.
 
Dotemu CEO’su Cyrille Imbert bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Teenage Mutyemin Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, ÖzgŞöhret çizgi sineması birinci izlemeye başladığımdLahza beri Albüyük alanıma girdi. ÇocukluğumdLahza beri üzerinde çalışmayı hayal ettiğim projelerden bKocamLahza bu oyundu. Dotemu’daki herkesi derinden etkileyen bu proje Ninja Kaplumbağalar çağını tekrar canlandırmanın bir adımı. Bize bu fırsatın sunulmasında ön ayBeyaz olLahza Nickelodeon’a ve Tribute Games’deki arkadaşlarımıza nihayet derece minnettarız.” 
 
Teenage Mutyemin Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in oyun tasarımı sizi 80’lere Geri götürüyor. Tam renkli piksel sanatı, yeni ve geliştirilmiş mekaniklerle eski stil oyun tecrübesi sunLahza bu üretim, birebir anda dört oyuncuya kadar desBiricik sunuyor.

Çeşitli oyun modlarında ikonik Teenage Mutyemin Ninja Turtles karakterleri ve araçlarıyla oynayabilirsiniz.

 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1361510/Teenage_Mutant_Ninja_Turtles_Shredders_Revenge/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir