Super Bomberman R 2 Dünya çapında 14 Eylül’de çıkış yapacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 11, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. bugün, serideki en Çok oynanış içeriğine sahip bomba üzere parti oyunu ÜSTÜN BOMBERMAN R 2’nin (SBR2) 14 Eylül’de* dünya çapında satışa sunulacağını duyurdu. Galaksiyi hain Karanlık Ay’dan kurtarmak için yesyeni Biricik oyunculu maceraya kolun ya da SBR2’nin yeni Cenk Modu ile Dost ortamlarınızı daha da eğlenceli hale getirmek için Bomberman Brothers’a katılın!
 
Oyunseverler bugün prestijiyle oyunu ön sipariş verebiliyor. Ayrıyeten SBR2’den ilham Meydan yesyeni eserler için Resmi Konami Mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın. 
 
Dijital sürüm 13 Eylül’de, fizikî sürüm 14 Eylül’den itibaren yayınlanacak. 
 
 
 
SAVAŞ MODLARI:
 
– Kale: Bu yepisyeni, hücuma karşı savunma temalı Cenk modunda çevrimiçi olarak 1’e 15 asimetrik maçlarda savaşın! Savunma yapacak oyuncu, hamlesi yavaşlatmak için bir harita oluşturmak ve savunma tuzakları yerleştirmek durumundadır. Bunu yaparken farklı arazi seçenekleri, duvar yerleşimleri, savunma hileleri ve “Ellons” ismi verilen yeni Ira tiplerinin yardımına başvurabilir. Saldıran tarafsa bütün hazine sandıklarına ulaşmak ve kazanmak için savunma yapan oyuncunun pürüzlerini patlatmalıdır.
– Battle 64: Bu battle royal klasiğinde ayakta kalan nihayet oyuncu olmak için çaba edeceksiniz. Bu kaotik modda 64 oyuncu yer alır lakin sadece biri galip gelebilir.
– Grand Prix: Kristaller için yarışın ve öbür oyuncuları alt edin. Bu oyun modunda kadro savaşları eğlenceli bir curcunadır.
– Standart: SUPER BOMBERMAN R 1 ve HARİKA BOMBERMAN ONLINE’ın sevilen klasik Cenk modu Geri dönüyor. 
 
 
 
Yeni Cenk kademeleri oluşturun, oynayın ve paylaşın!
“Sahne Düzenleyici” (Stage Editor), oyuncuların kendi etaplarını oluşturmaları ve yeni “Kale” Cenk Modunda oburlarının oynaması için çevrimiçi olarak paylaşmaları için kuvvetli ve yeni bir araçtır. Bu mod sayesinde keşfedilip alt edilecek yeni ve farklı SBR2 haritalarının sayısı sınırsız olacak!
 
 
 
8 Bomberman Brothers ve yeni arkadaşları Ellons’ın hikayesi!
Kara Ay yıldız gemisi, ziyaret ettiği gezegenlerdeki kentleri yok ederek galaksiyi kasıp kavurur. Tehdit cihanda bir Kez daha belirirken, 8 Bombacı Kardeş ve yeni arkadaşları Ellonlar cihanı kurtarabilecek ve barışı sağlayabilecek mi?
 
SBR2 çapraz platform oynanışa müsaade verecek ve PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™’ platformlarında piyasaya sürülecek 
 
SBR2 hakkında diğer detaylar ve bilgiler için adres: https://www.konami.com/games/bomberman/r2/eu/en/
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir