Suicide Squad: Kill the Justice League tek oyunculu modda bile internet gerektirecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 26, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Rocksteady Studios tarafından oyunculara sunulacak olan çevrimiçi odaklı harika kahraman temalı aksiyon macera oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League için yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 6 dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınlanan oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu gördük. Oyuncular tarafından tenkitlerin odağında olan çıkmamış bu imal Biricik oyunculu modda bile internet kontağı gerektirecek.
 
Oyunun resmi SSS kısmında birçok soru Cevap buluyor
 
 
 
26 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak olan üstün kahraman odaklı aksiyon macera oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League için SSS (Sıkça sorulan sorular) kısmı yayınlandı. Bu kısımda oyuncuların merak ettiği birçok soru Cevap buldu.
 
Olumsuz tenkitlerin odağında yer Meydan imali ister Biricik istersek de Amel birliği modunda oynayabileceğiz lakin SSS kısmına nazaran Biricik oyunculu modda bile internet temasına sahip olmamız gerekecek. Bu durum için rastgele bir neden belirtilmese de birçok kozmetik eserin ve geliştirmenin yer aldığı bu oyun Amel birliği (co-op) moduna nazaran geliştirilmiş olduğundan bu yola başvurulmuş olduğunu varsayabiliriz (Ek olarak korsan yapıyı engellemek için de bu durum geçerli).
 
Bir müddettir geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League için şu anda beklentiler bir oldukça düşmüş durumda. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir