Sudama Relation, PS4, Switch ve PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
 
Entergram, PlayStation 4, Switch ve PC için “keşif usulü kaydırmalı macera ” oyunu Sudama Relation’ı yayınlayacağını duyurdu. Amazon ve Biccamera üzere perakendecilerin listelerine nazaran, 23 Mart 2023’te Japonya’da piyasaya sürülecek.
 
Orijinal sinema müziği, Irimajiri karakterini (Aka ri Kitou tarafından seslendirilen) içeren bir durum draması CD’si ve bir B2 duvar halısını içeren hudutlu bir sürüm de satışa sunulacak.
 
Onibushichou, Japonya Denizi’ne yakın, dağlarla çevrili bir havzada yer Meydan kırsal bir kasabadır. Daha ileride, daha da kırsal olan Koubou köyü var.
 
Tarih, 6 Nisan 2023, Koubou’nun Biricik okulu olan Keijou Academy Lisesi’nin giriş merasiminin yapıldığı gün. 10. yılını kutlayan ve neden bu kadar az nüfuslu bir bölgede açıldığını kimse anlayamayan bu okula yeni bir Talebe gelir. İsmi En Ayakari. Annesinin nihayet isteği olarak kentten, çocukluk anılarının olduğu Koubou’ya taşındı.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir