Street Fighter 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Japonya merkezli geliştirici ve yayıncı Capcom tarafından oyunculara sunulacak olan dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6’nın çıkış tarihi belirli oldu. PlayStation 4 konsollarının Mağaza sayfasında görünen bilgilere nazaran oyun 2 Haziran 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek.
 
Serinin devam oyunu üç farklı sürüme sahip olacak
 
 
 
Köklü dövüş serisinin yeni oyunu Street Fighter 6 üç farklı sürüme sahip olacak. Standart, Deluxe ve Ultimate sürümlerini oyunculara sunacak olan bu yapımın ikinci bir kapalı beta testi daha yapılacak. Beta testi 16-19 Aralık tarihleri ortasında PlayStation 4 dışındaki bütün platformlarda var olacak.
 
Yapılacak olan ikinci kapalı beta testinde oyunculara birçok özellik sunulacak ve Geri bildirimler önemsenecek. Kapalı beta testi içerisinde Ira Oluşturma (Yalnızca bir Kez oluşturulabilir), Sıralamalı Maçlar, Olağan Maçlar, Battle Hub Maçları, Aleni Turnuvalar, Eğitim Modu, Mağaza sistemi ve daha fazlası yer alacak.
 
Kapalı beta testi içerisinde Luke, Jamie, Ryu, Chun-Li, Guile, Kimberly, Heyet ve Ken karakterli bulunacak. ek olarak Metro City Downtown, Genbu Temple, Carrier Bryon Taylor, Tian Hong Yuan, The Macho Ring ve Training Room kısımları oyunculara sunulacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir