Street Fighter 6 için Yeni Gerçek Zamanlı Yorumcu Geliyor: Thea Trinidad

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 29, 2023 Yorum Yok

 
Japonya merkezli geliştirici ve yayıncı Capcom tarafından oyunculara sunulacak olan dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6 için yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu kapsamda oyuna profesyonel güreşçi Thea Trinidad’ın gerçek vakitli yorumcu olarak katılacağı açıklandı. 
 
Gerçek vakitli yorum mekaniği, tıpkı gerçek bir turnuva izliyormuş üzere ekranda neler olup bittiğini anlatan yorumculardan oluşuyor. WWE Üstün Yıldızı Zelina Vega olarak da bilinen Thea Trinidad, oyun içi yorumcu takımının en yeni üyesi olarak karşımıza çıkıyor.
 
Serinin yeni oyunu 2 Haziran’da geliyor
 
 
 
Köklü dövüş serisinin yeni oyunu Street Fighter 6, 2 Haziran 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. 6. oyun, 35 Yıl Evvel çıkış yapan ve o vakitten bu yana 47 milyondan Çok satmış olan Street Fighter serisinin devamını temsil ediyor.
 
Capcom’un tescilli RE Motoru tarafından desteklenen Street Fighter 6, Fighting Ground, World Tour ve Battle Hub iç olmak üzere üç farklı oyun modunu bünyesinde barındırıyor. Oyun, yeni oyun sistemlerini ve geliştirilmiş görselleri içeriyor.
 
Street Fighter 6, evvelki oyunların Temel modlarını (Arcade Modu, çevrimiçi maçlar, Eğitim Modu, Lokal savaşlar ve daha fazlası) Fighting Ground tecrübesiyle birleştiriyor. Ryu ve Chun-Li üzere ikonik Savaşçıları bünyesinde barındırıyor. 
 
Street Fighter 6 – Gerçek vakitli yorumcu Thea Trinidad fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir