Steam Sonbahar indirimleri Bu Akşam 21:00’de Başlıyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Her Devre Çeşitli indirim aktiflikleri sunan ve PC oyuncularının beğenilen platformu Steam’in Sonbahar indirimleri bugün başlıyor. TSİ 21:00’de başlayacak olan Sonbahar indirim aktifliği 29 Kasım TSİ 21:00’de sona erecek. Bu Faaliyet kapsamında yüzlerce oyun indirime kavuşacak ve oyuncular İstek listesine ekledikleri oyunu yahut yeni keşfettikleri oyunları kütüphanesine ekleyebilecek.
 
Sene bitmeden bir indirim aktifliği daha yapılacak
 
 
 
Steam, 2022 yılı bitmeden kış indirimleri ismi altında yeni bir Faaliyet daha yapacak. Bu kampanya aracılığıyla Tekrar oyunlar indirime girecek. Kış indirimleri 22 Aralık Perşembe günü TSİ 21.00’de başlayacak ve 5 Ocak 2023 Perşembe günü TSİ 21.00’de sona erecek.
 

Şimdiden alacağınız oyunlar Mevcut ise ve indirime girmemiş ise beklemede kalın. Zira siz de biliyorsunuz ki yakın vakitte Steam dolar kurunu güncelledi ve oyunların fiyatları artış göstermeye başladı. Münasebetiyle bu indirimler bizim için fırsat niteliğinde. Bu yüzden alabileceğiniz oyunları kaçırmamaya İtina gösterin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir