Star Wars Jedi: Survivor için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 21, 2023 Yorum Yok

 
Aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor yakında biz oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor ve bu kapsamda yeni fragmanlar ve ekran imgelerini yayınlanıyor. Yakın vakitte hikaye fragmanının yayınlandığı Survivor’ın artık ise yeni ekran manzaraları paylaşıldı. Yeni ekran imgeleri oyunun atmosferi, yapısı ve daha fazlası hakkında bizlere Fikir veriyor.
 
Cal Kestis’in öyküsü burada nihayet bulacak mı?
 
 
 
Cal Kestis’in öyküsü ikinci oyunla yani Star Wars Jedi: Survivor ile birlikte devam ediyor. Bu oyunda Cal Kestis’in öyküsü sona mı erecek yoksa ucu Aleni bir halde mi bitecek daima Bir arada göreceğiz. Respawn Entertainment ve Lucasfilm Games Amel birliği tarafından bizlere sunulacak olan üçüncü Şahıs aksiyon macera oyununda hikaye odaklı Biricik oyunculu bir Bina bizlere aktarılacak.
 
Star Wars Jedi: Fallen Order’daki olaylardan 5 Yıl sonrasını bahis Meydan ve yeni tehditlerin baş şov oyun Survivor içerisinde Jedi Şövalyelerinden biri olan Cal ile Aka maceralara atılacağız. Galaksinin en karanlık vakitlerinde bulunduğumuz bu süreçte bakalım hangi olaylar başımıza gelecek.
 
Star Wars Jedi: Survivor 28 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir