Star Wars Jedi: Survivor için ilk küçük PC güncellemesi yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 02, 2023 Yorum Yok

 
Sorunlu bir çıkış yaparak oyuncuların Misli tenkitleri altında kalan devam oyunu Star Wars Jedi: Survivor için birinci PC güncellemesi yayınlandı. Respawn takımı tarafından yayınlanan bu güncelleme Işın İzleme efektleri kapalı olduğu vakitteki performansı güzelleştiriyor.
 
Güncelleme Öbür bir sorunu ortadan kaldırmıyor
 
 
 
Bu birinci güncelleme Öbür rastgele bir güzelleştirmeyi, ince ayarı, değişikliği yahut düzeltmeyi içermiyor. Bu güncelleme sadece Işın İzleme efektleri kapalıyken performansı daha da arttırıyor ve oyundan daha üst seviye bir performans almanızı sağlıyor.
 
Yayınlanan bu Bu PC yaması 3,3 GB boyutunda ve oyunu Steam’de başlatmaya çalıştığınızda otomatik olarak güncelleme başlayacak. öteki taraftan konsol sürümleri için de bir güncelleme yayınlandı ve birçok performans sorunu bu yama sayesinde ortadan kaldırıldı. 
 
Ekip bütün platformlarda performansı daha da artıracak ve yanılgıları düzeltecek güncellemeler üzerinde ağır bir formda çalıştığını belirtiyor. 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir