Star Wars Jedi: Survivor için hikaye fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 20, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor için resmi hikaye fragmanını  yayınladı. hikaye fragmanı oyunda yaşanacak olan olayların kimilerini, aksiyon sahnelerini, anne karakteri ve daha fazlasını bizlere sunuyor.
 
Oyunun çıkışına az bir müddet kaldı
 
 
 
Star Wars Jedi: Survivor, Jedi Cal Kestis’in devamını bizlere sunacak. Oyun içerisinde aksiyon ve macera ögeleri, ilim kurgu – Star Wars teması, Çeşitli aksiyon sahneleri ve daha fazlası yer alacak. Jedi: Fallen Order’ın devam oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Survivor’da hikaye konusunda bir oldukça ilerlenecek ve bu hikaye gerek karakterler ortası diyaloglar ile gerekse Aralık sahneler ile bizlere aktarılacak.
 
İlk oyunun temelleri üzerine inşa edilen Survivor’da daha gelişmiş bir Cenk sistemi, yeni dövüş animasyonları – hareketleri, yeni bölgeler ve daha fazlası bulunacak. Dinamik dövüş sisteminin ön planda olacağı bu üretim içerisinde Jedi: Fallen Order olaylarından beş Yıl sonrası bizlere aktarılacak.
 
Star Wars Jedi: Survivor 28 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam üzerinden çıkacak. 
 
Star Wars Jedi: Survivor hikaye fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir