Stalker 2 ekibi 30 GB’lık verinin sızdırılmasıyla tehdit ediliyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
GSC Game World tarafından biz oyun severlere sunulacak olan kıyamet sonrası Aleni dünya hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu STALKER 2: Heart of Chernobyl için şu anda Aka bir tehdit Laf konusu. 30 GB’lık bir oyun verisinin elinde olduğunu bildiren bir Rus küme, taleplerinin karşılanmadığı taktirde 15 Mart’ta bu bilgileri yayınlayacaklarını belirtiyor.
 
GSC Game World grubu Aka bir problemle karşı karşıya
 
 
 
Vestnik TSS isimli bir Rus hacker kümesi, on yılı aşkın müddettir geliştirme basamağında olan STALKER 2’den bir sıra manzara paylaştı. Bu imajlar anında Aka kitlelere ulaştı ve daha fazlasının ortaya dökülmesiyle geliştirici gruptan Çeşitli taleplerde bulunmaya başladılar (Görüntülere buradan ulaşabilirsiniz). Bunlar ortasında Rusça lisan dayanağının oyuna iç edilmesi, Belarus ve Rusya’da bulunan oyunculara karşı tavırlarının değişmesi üzere talepler yer alıyor.
 
Bildiğiniz gibi GSC Game World grubu Ukrayna merkezli bir stüdyo. Rusya-Ukrayna savaşından Olumsuz etkilenen ve Öbür ülkelere gitmek zorunda kalan takım, Rusya’ya karşı net bir tutum aldı. Bu kapsamda Stalker 2’yi Rusya’da satmayacağını açıkladı. Bu Sebep ve sebeplerden Dolayı Rus hackerlar harekete geçti ve şu anda oyunun datalarını sızdırmakla tehdit ediyor.
 
Öte yandan Stalker 2 için 23 Mart’ta bir sunum yapılacak. Bu sunumda oyuna derinlemesine bir nazar atılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir