Square Enix, Yeni Bir Oyun Geliştirme Topluluğu Kurduğunu Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Square Enix,  Live Interactive Works Game Development Crew adlı yeni bir oluşum olLahza oyun topluluğunu kurduğunu duyurdu. Bu topluluk, kullanıcıların test sürecine girAmel yapmasına ve geliştirme basamağındaki oyunların tartışmasına katılmasına olanBeyaz sağlayacak. Bunun yanı Dizi topluluk ile birlikte yeni oyunlar oluşturulacak.
 
Live Interactive Works Game Development Crew altında geliştirilmekte olLahza birinci oyun, ezici bir güçle insanları avlayLahza canavarlar ile beşerler ortasındaki çatışmayı husus alıyor. Süreksiz bir müddet için Project Gluttony olarak adlandırılLahza bu oyun çevrimiçi Fazla oyunculu ve rekabetçi bir yapıyı oyunculMesafe sunmayı hedefliyor.
 
Live Interactive Works Game Development Crew topluluğunda görüşler epeyce Ehemmiyet arz ediyor ve bu görüşler geliştirilen oyunlMesafe yansıyor. Bu topluluğa iştirak sağlayanlar oyunun nasıl geliştirildiğini görebiliyor. Ayrıyeten geliştirme toplantılarının yapılması planlanıyor ve bu toplantılar diğer medyalarda fiyatsız olarBeyaz yayınlanacağı belirtiliyor. Bu topluluk ile birlikte beşerler gerçek oyun geliştirme sürecine Şahit oluyor ve geliştirilen bu oyunlar Geri bildirimlerle şekilleniyor.
 
YayınlanLahza video
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir