Splatoon 3 için Yeni Güncelleme Oyunculara Yeni içerikler Sunuyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Nintendo tarafından geliştirilen ve Yeniden birebir takım tarafından Eylül ayından oyunculara sunulan üçüncü Şahıs nişancı oyunu Splatoon 3 için yeni güncelleme geliyor. 2.0.0 isimli bu güncelleme yeni X Battle modunu, 50 yeni öğeyi, iki yeni Cenk evresini, yeni bir Salmon Run evresini, üç yeni anne silah tipini ve daha fazlasını oyuna iç ediyor.
 
Yeni güncelleme oyuna birçok yeni içerik getiriyor 
 
 
 
Nişancı oyunu Splatoon 3 için yeni güncellemeler ve evreler gelmeye devam ediyor. Yeni güncellemede oyunun mağazasına 50 yeni Eser ekleniyor. Bunun yanı Dizi iki yeni Cenk kademesi: Brinewater Springs ve Flounder Heights oyuna iç oluyor.
 
Yeni güncelleme ile birlikte oyuna üç yeni anne silah tipi, yeni bir Salmon Run basamağı, farklı alt ve Özel silahlara mahsus on yeni anne silah seti, on üç yeni Tableturf Battle kartı ekleniyor.
 
Bu eklemeler dışında oyunda birçok dengeleme değişiklikleri yapıldı. Bu kapsamda birtakım Özel silahlar için gereken puanlar değiştirildi. Ayrıyeten oyuncuların sıralamalarını sıfırlamasına İmkan tanıyan bir özellik eklendi. Bu özellik bir dönemde yalnızca bir Sefer kullanılabilecek.
 
Diğer bütün yama notlarına ulaşmak için buraya tıklayın 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir