Sony’nin, Bungie’yi Satın Alma Süreci Tamamlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment, birinci olarBeyaz 31 Ocak’ta duyurduğu Bungie satın alımının artık resmi olarBeyaz tamamlandığını duyurdu. Satın alım sayesinde Destiny serisinin geliştiricisi Bungie MüstakVilayet bir yLahza kurum olarBeyaz Sony Interactive Entertainment çatısı altına giriyor. Bungie, var Yönetim takımı tarafındLahza yönetim edilecek ve Fazla platformlu bir stüdyo ve yayıncı olarBeyaz hizmetine devam edecek.
 
Bungie bir Twitter gönderisinde bahis ile alakalı şunları belirtti: “PlayStation’daki bu inanılmaz gruba resmi olarBeyaz katılmaktLahza gurTümör duyuyoruz. Şirketimizin geleceği için heyecanlıyız ve dünyanın her yerinden oyuncuları bir ortaya getirErİlave kMüşteri dostluklar ve anılar oluşturmBeyaz istiyoruz.”
 
PlayStation Studios lideri Hermen Hulst ise şunları ekledi: “Bungie’nin argümanlı yaratıcılığına ve çığır açLahza oyunlarına her zamLahza hayrLahza olmuşumdur. PlayStation Studios ve Bungie artık daha yürekli bir rota çiziyor. Janihayet Jones ve takımıyla daha Çok zamLahza geçirmek için sabırsızlanıyorum.” 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir