Sony, Yeni PlayStation Stars Programını Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment, kullanıcıların fiyatsız olarBeyaz katılabileceği yeni bir sadakBeygir programı olLahza PlayStation Stars’ı duyurdu. PlayStation Stars programı sayesinde üyeler, Muhtelif kampanya ve aktiflikleri tamamlayarBeyaz mükafatlar kazanabilecek.
 
Bu program kapsamında aylık olarBeyaz gerçekleştirilen etkinliklerden Ödül kazanmBeyaz için rastgele bir oyunu oynamanız gerekecek. Bir Öbür aktiflik, makul turnuvaları kazanmanızı gerektirirken öbürleri ise Türlü kupaları yahut Platinum kupayı açLahza birinci oyuncu olmanızı gerektirecek.
 
Üyeler sadakBeygir puanları kazanabilecek. Ayrıca dijital koleksiyon eserleri de kullanıcılMesafe sunulacak. Washington Post’a konuşLahza Sony Interactive Entertainment reklam reis yardımcısı Grace Chen, dijital koleksiyonların taKas edilemez tokenler (NFT’ler) olmadığını söyledi. Münasebetiyle bu dijital koleksiyon eserleri rastgele bir blok zincKocamLahza teknolojisinden yararlanmayacak.
 
Daha Çok bAlbüyük ileri bir tarihte duyurulacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir