Sonic Origins Plus Kore’de Derecelendirildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 11, 2023 Yorum Yok

 
Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Heyeti resmi olarak duyurulmamış Sonic Origins Plus isimli oyunu derecelendirdi. Aksiyon macera oyunu Sonic Origins birinci olarak 23 Haziran 2022’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve  Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC için piyasaya sürüldü. Artık ise Plus isimli yeni sürüm, birkaç ekleme ile birlikte karşımıza çıkabilir.
 
Plus sürümü Çeşitli yeniliklerle ve ek paketlerle karşımıza gelebilir
 
 
 
Kore oyun şurası tarafından derecelendirilen Sonic Origins Plus, SEGA’nın evvelki oyunu olan Sonic Mania’daki modeli izliyor. Bu model şöyle ki: Oyunun Özgün sürümünün haricinde bir de Plus sürümünün kullanıcılara sunuluyor. Plus içerisinde ek karakterler, ek içerikler ve daha fazlası yer alıyor. Sonic Mania’nın Plus sürümü oyunun birinci çıkışının akabinde bir yıldan kısa bir müddet sonra piyasaya sürülmüştü.
 
Sonic Origins, Sonic The Hedgehog, Sonic The Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles ve Sonic CD’nin klasik koleksiyon maceralarının yine düzenlenmiş sürümünü bizlere aktarıyor. Oyun şu anda Steam’de yüzde 50’lik bir indirime sahip olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun Standart sürümü 214,50 TL, Deluxe sürümü ise 237,50 TL.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir