Skate 4 için Yeni Oynanış Manzaraları Sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Electronic Arts ve Full Circle tarafındLahza oyunculMesafe sunulacBeyaz olLahza Skate serisinin yeni oyunu için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yakın vakitte alfa öncesi oynanış görüntüsü yayınlanLahza Skate 4’Şöhret yeni oynanış imgeleri ortaya çıktı.
 
NisLahza ayında Skate 4’ün çevrimiçi ve fiyatsız bir kaykay modunu içereceği argüman edilmişti. Bu mod ile birlikte oyuncular arkadaşlarıyla Birlikte vakit geçirebilecek ve Bir arada kaykay parkları inşa edebilecek. Sav edilen bu Fazla oyunculu oyun alanı, sızdırılLahza imgeler ortasında da yer alıyor.
 
Oyuncular, kaykay kentinin farklı yerlerinde neler olup bittiğini görmek için izleme moduna geçebilecek ve ardındLahza anında istediği aktifliğe katılabilecek. ek olarBeyaz sızdırılLahza görüntüler içerisinde, oyuncuların var alanları değiştirebileceği ve kendi kaykay parklarını oluşturabileceği bir Bina seti yer alıyor.
 
Henüz resmi ismi aşikâr belirli olmayLahza bu kaykay oyunu Vancouver merkezli EA stüdyosu olLahza Full Circle tarafındLahza geliştiriliyor.
 
SızdırılLahza görüntü linkleri:
 
– Skate 4 Tanıtım Videosu
– genel Oynanış Görüntüsü 1
– genel Oynanış Görüntüsü 2
– genel Oynanış Görüntüsü 3

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir