SEGA, C-Smash VRS Oyununu PS VR2 için Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 14, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı RapidEyeMovers ve geliştirici Wolf & Wood, SEGA ile Amel birliği içerisinde PlayStation VR2 için C-Smash VRS’yi duyurdu. Oyun 2023 yılında piyasaya sürülecek. 23 Mart’ta ise bir demo sürümü oyunculara sunulacak.
 
Birçok raket sporunu bünyesinde barındıran yapım
 
 
 
SEGA’nın sanal gerçeklik başlığı için yine tasarlanan arcade klasiği C-Smash VRS, bizleri sanal bir spor alanına götürüyor. Biricik oyunculu yahut bir arkadaşımızla birlikte oynayabileceğimiz bu oyunda öteki taraftan dünya çapındaki oyuncularla da uğraş edebiliyoruz. Oyun içerisinde rekabetçi modlar, sonsuzluk modu, kendimizi geliştirebileceğimiz idman modu ve daha fazlası yer alıyor.
 
C-Smash VRS içerisinde birçok raket sporu bulunuyor. Bu sporlar ortasında tenis, paddle ball ve daha fazlası yer alıyor. Oyun içerisinde Türlü modlar araclığıyla bu sporları deneyebiliyoruz. arka planda çalan müzikler aracılığı ile de oyuna daha âlâ adapte olabilecek bunun yanı Dizi Çeşitli yönlendirmeler aracılığıyla oyunun denetimlerine alışabileceğiz.
 
Bu imal içerisinde bir yandan gerçek hayatta da spor yapacak, bedenimizi kullanacak ve karşımıza bulunan rakibi yenmeye çalışacağız. 
 
C-Smash VRS İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir