Seçim odaklı hikaye oyunu Stray Gods’ın çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Humble Games ve geliştirici Summerfall Studios, hikaye – seçim odaklı odaklı macera ve etkileşimli müzik oyunu Stray Gods: The Roleplaying Musical’ın 3 Ağustos’ta Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Grace karakteri olarak rol alabileceğimiz bu oyunda arka planda Çeşitli gizemleri açığa çıkarmaya çalışacak ve kapsamda Türlü araştırmalar yapacağız.
 
Cinayetin perde gerisini araştırmaya koyulacağız
 
 
  
Oyun içerisinde arka planda bir cinayet gerçekleştirilecek ve bu cinayeti açığa çıkarmak için müzikal ikna gücünüzü kullanabileceğiz. Oyunda hem düşmanlarımızı hem de sevdiklerimizi müzikal hünerlerimizle birlikte yanımıza çekebilecek ve seçimlerimizle birlikte oyunun gidişatına taraf verebileceğiz.
 
David Gaider tarafından yazılan hikaye kapsamında karmaşık olaylar yaşanacak ve bu kapsamda bu karmaşık olayları çözümlemek bize düşecek. Aka sorumluluklar altına girebileceğimiz oyunda Sır üzere saklanan yanıtları bulmaya çalışırken farklı sonlara yanlışsız ulaşabileceğiz.
 
Stray Gods: The Roleplaying Musical çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir