Şampiyonluk Ligi’nde Süper Hafta Tamamlandı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 07, 2023 Yorum Yok


ZİRVEDE İKİ TAKIM

     Ligin yeni takımı FUT Esports ve nihayet şampiyon DenizBank İstanbul Wildcats, muhteşem haftanın akabinde liderliği paylaştı. İki ekip da haftayı üçer galibiyetle tamamlarken toplamda sekizinci galibiyetlerine ulaştılar.

     FUT Esports ve DenizBank İstanbul Wildcats, lig kademesinin bitimine iki hafta kalan mevsim finallerine katılmayı garantiledi.

     Şampiyonluk adaylarından biri olan Papara SuperMassive ise muhteşem haftada çıktığı dört maçta sadece bir galibiyet alabildi ve Doruk yarışında ağır bir yara aldı.

BEŞİKTAŞ SÜRPRİZİ

     İki Koreli oyuncuyla mevsime başlayan Beşiktaş, birinci haftalarda puan tablosunun nihayet sıralarında kendine yer bulmuştu. Kötü gidişin akabinde NuQ, Ksaez ve Absolute transferleriyle beş yerli formülüne dönen grup harika haftada Aka bir sürprize imza attı.

     Beşiktaş, üstün haftada çıktığı dört müsabakanın üçünü kazanmayı başardı. Üç galibiyetin ikisi, şampiyonluk adayı olarak görülen FUT Esports ve Papara SuperMassive’e karşı alındı. Alınan galibiyetlerin öne sebebiyle Beşiktaş ligde Değerli bir şampiyonluk adayı olarak tanımlanmaya başlandı.

LİG BASAMAĞINDA nihayet İKİ HAFTA

     Şampiyonluk Ligi’nde lig basamağının tamamlanmasına sadece iki hafta kaldı. Lig evresinin tamamlanmasının akabinde birinci altı sırayı Meydan takımlar mevsim finallerine yükselmeye hak kazanacak.

     Ligde 6. hafta müsabakaları 9 ve 10 Mart tarihlerinde oynanacak. Müsabakaları Youtube’da LoLespor, Twitch’te ise RiotGamesTurkish kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir