Rol Yapma Oyunu Street Fighter: Duel, Bu Ay Mobil Cihazlar için Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 05, 2023 Yorum Yok

 
Crunchyroll ile Capcom Amel birliği kapsamında oyunculara sunulacak olan Street Fighter: Duel isimli yeni bir taşınabilir oyun geçtiğimiz periyotta duyurulmuştu. Taşınabilir oyun, uzun müddettir devam eden serinin birinci rol yapma çeşidi tecrübesini biz oyun severlere sunmaya hazırlanıyor. Rol yapma öğelerini bünyesinde barındıran bu üretim, standart Street Fighter oyunlarından Fazla daha farklı olacak.
 
Android ve iOS’a geliyor
 
 
 
Street Fighter: Duel, hem iOS hem de Android aygıtlar için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun için ön kayıtlar Amerika Birleşik Devletleri, Yeni Zelanda, Kanada, Avustralya, Birleşik Krallık ve makul Avrupa ülkeleri iç olmak üzere dünyanın kimi bölgelerinde şimdiden başladı. Oyun için ön kayıt yaptıranlar otomatik olarak oyun içi bir jeton alacak. Jetonun bedeli, ön kayıt yaptıran Yekün oyuncu sayısına bağlı olacak. 
 
Crunchyroll Games’in genel Müdürü ve Kıdemli reis Yardımcısı Terri Li de oyun hakkında Çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Street Fighter: Duel ile ikonik dövüşçüleri Capcom paydaşlığı sayesinde getiriyoruz. Kuşaklar uzunluğu devam eden bu serinin sevilen karakterleri bu oyun ile Öbür bir tecrübe sunacak.”  
 
Oyunun android sayfasına buradan, iOS sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir