Rol Yapma Oyunu Lost Soul Aside’ın Yayıncılığını Sony Üstlendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Uzun müddettir Ufak takım Ultizero Games tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Lost Soul Aside’ın yayıncılığını Sony Interactive Entertainment üstlendi. Kendi cinsine yeni bir Nefes getirmeye hazırlanan bu üretim dünya çapında PlayStation 4 ve PlayStation 5 için konsolları için çıkış yapacak.
 
İlk fragman 2016 yılında yayınlandı
 
 
 
Lost Soul Aside’ın birinci fragmanı 2016 yılında yayınlandı. Yayınlanan bu fragman oyuncular tarafından bir oldukça İlgi gördü. Başlangıçta sırf Müstakil üretimci Yang Bing tarafından geliştirilen oyun, birebir yılın Ekim ayında Sony Interactive Entertainment tarafından “China Hero” projesine Davet edildi.
 
Projeye Davet edildikten sonra Sony Interactive Entertainment ve ortakları Yang Bing stüdyosuna tam takviye sağladı. Bu kapsamda Yang Bing stüdyosu Ocak 2017’de Ultizero Games’i kurdu ve şu anda 40’tan Çok bireyden oluşan bir geliştirme grubuna sahip. 
 
Lost Soul Aside oyunculara neler sunuyor?
 
Bilim kurgu temasını, kılıç dövüşlerini ve üstün güçleri bir ortaya getiren Lost Soul Aside, bunların yanına aksiyon ve rol yapma öğelerini katıyor. Oyuncular bu oyunda kendi usullerine nazaran Müsait silahları seçebiliyor ve kuvvetli bir çabaya atılıyor.
 
Yayınlanan yeni fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir