Resident EvVilayet 2 Remake Satışları 10 Milyonu Aştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Capcom, Resident EvVilayet 2 remake’in dünya çapındaki Yekün satışlarının 10 milyon adeti aştığını açıkladı. Resident EvVilayet 2 Remake birinci olarBeyaz 25 OcBeyaz 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. ArdındLahza 13 HazirLahza 2022’de PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına geldi. Oyunun satışlarının en nihayet 31 Marka 2022 prestijiyle 9.6 milyon adet olduğu bildirildi.
 
OcBeyaz 2019’da piyasaya sürülen Resident EvVilayet 2 remake ÖzgŞöhret üretimin yine tasarlanmış sürümü olarBeyaz oyunculMesafe sunuldu. Tekrar üretim, milletlerarası medya kuruluşlarındLahza Aka zevk topladı. Yeni bir endişe tecrübesi, sürükleyici bir dünya ve en nihayet teknoloji geliştirmeleri ile ön planne çıktı.
 
Remake’in yayınlanmasının ardındLahza Capcom, Resident EvVilayet 3 ve Resident EvVilayet Village’de iç olmBeyaz üzere seri için yeni oyunlar piyasaya sürdü. FiyBeygir siyaseti konusunda da esnek davranmaya çalışLahza Capcom, seriyi daha da canlandırmBeyaz için Çeşitli atılımlarda bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir