Resident Evil 4 Remake ücretsiz DLC’si The Mercenaries çıkış yaptı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 07, 2023 Yorum Yok

 
Resident Evil 4’ün yine üretim sürümü (remake) geçtiğimiz süreçte çıkış yaptı ve yakın vakitte oyuna ilişkin fiyatsız bir indirilebilir içerik geleceği duyuruldu. The Mercenaries isimli bu DLC artık PlayStation Store üzerinden PlayStation 5 ve PlayStation 4 için Microsoft Store üzerinden Xbox Series ve Steam üzerinden PC için mevcut.
 
Ek paket yeni içerikleri oyunculara sunuyor
 
 
 
The Mercenaries isimli bu ek paket oyuna yeni çaba modunu iç ediyor. Bu DLC sayesinde oyuncular yeni gayretler içerisine girebiliyor, tehditleri ve tehlikeleri alt etmeye çalışıyor  ve daha fazlasını yapabiliyor. 
 
Ek paketle birlikte vakte karşı yarışıyor ve liderlik tablolarında tepeye ulaşmak için gayret ediyorsunuz. Bu ek paket birinci olarak Özgün Resident Evil 4’te yer alıyordu artık ise remake sürümüyle birlikte Geri döndü. Eski ve yeni karakterlerin yer aldığı oyuna yeni stratejik ve taktiksel derinlik ekleyen Mayhem Modu’da artık kullanabilir.
 
Resident Evil 4 şu anda Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC için mevcut. 
 
Resident Evil 4 Remake – The Mercenaries fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir