Resident Evil 4 Remake satışları dört milyonu aştı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 07, 2023 Yorum Yok

 
Capcom, kaygı odaklı aksiyon macera oyunu Resident Evil 4’ün tekrar üretim sürümünün dünya çapında dört milyonu aştığını duyurdu. Oyunun daha Evvel piyasaya sürüldükten sonraki birinci iki gün içinde üç milyon adet sattığı bildirilmişti. Bu da 26 Mart’tan sonra bir milyon adetin daha satıldığı manasına geliyor.
 
Resident Evil 4 remake 24 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve  Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü.
 
Yeniden üretim sürümü satmaya ve oynanmaya devam ediyor
 
 
 
Resident Evil 4 remake, 2005 yılında yayınlanan Özgün oyunun yine üretim sürümü olarak karşımıza çıkıyor. 2023 sürümünde öyküyü elden geçiriliyor ve oyun tecrübesi üst seviye teknolojilerle birlikte güzelleştiriliyor. Hem serinin hayranlarına hem de yeni gelen oyunculara hitap eden bu sürüm Capcom’un tescilli RE ENGINE’ın oyun motoruyla geliştirildi.
 
En nihayet grafik teknolojisi tarafından desteklenen ve İlgi alımlı görselliğe sahip olan bu yeni sürüm oyuncular tarafından Fazla oynanmaya devam ediyor. Hem medya tarafından hem de oyuncular tarafından Aka övgüler Meydan imal çıktığı birinci iki gün içinde dünya çapında satışı 3 milyon satışı aştı. 
 
Oyunun Steam (PC) fiyatı 887,29 TL, Playstation store (PS4 – PS5) fiyatı 699,00 TL, Microsoft store (Xbox Series X|S) fiyatı ise 657,53 TL. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir