Remnant II için yeni fragman yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 17, 2023 Yorum Yok

 
Gearbox Publishing ve geliştirici Gunfire Games tarafından biz oyunculara sunulacak olan souls-like aksiyon rol yapma oyunu Remnant II için yeni bir fragman yayınladı. Yeni fragman Handler Archetype isimli Ira sınıfını tanıtıyor ve oyunun atmosferini bizlere aktarıyor.
 
Karakterimizin yanında can dostumuz yer alıyor
 
 
 
Yeni fragmanla birlikte Handler Archetype sınıfında yer Meydan karakterin yanında can dostumuzun olduğunu öğreniyor ve onunla birlikte Aka seyahatlere atılabiliyoruz. Gearbox Publishing bir basın açıklamasında fragmanda tanıtılan Ira hakkında şunları belirtiyor:
 
“Handler Archetype, önüne çıkan her türlü tehdidi ortadan kaldırmak için can dostu köpeğiyle birlikte takım oyunu yapabiliyor. Oyuncular, işler biraz Çok karıştığında düşmanlara saldırmak ve düşmanların dikkatini dağıtmak için sadık köpek arkadaşını bu çabaya ortak edebiliyor. Handler’s Prime hüneriyle birlikte ekip arkadaşlarını ve onların ekip arkadaşlarını canlandırabiliyor.”
 
Remnant II, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC için çıkış yapacak. 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir