Remnant II için yeni fragman Handler sınıfını tanıtıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Gearbox Publishing ve geliştirici Gunfire Games, aksiyon rol yapma oyunu Remnant II için Handler sınıfını tanıtan yeni bir fragman yayınladı. Fragman ile birlikte bu sınıfın sahip olduğu özellikler bizlere aktarılıyor ve bir tanıtımı yapılıyor. Oyunun daha önce Gunslinger sınıfı tanıtılmıştı.
 
Remnant II için yeni Sınıf tanıtım fragmanları gelmeye devam ediyor
 
 
 
Aksiyon rol yapma oyunu Remnant II için yeni fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Yeni fragman oyunun Handler sınıfını tanıtıyor. Handler sınıfı için yayınlanan fragman açıklamasında ise şu tabirler yer alıyor:
 
“Handler sınıfı, en kuvvetli düşmanları alt etmek geliyor. Kıyamet ortamında Biricik başına yollara düşmek göz korkutucu ve güç olabilir. Bu yüzden yanına bir Dost almak her Vakit âlâ bir fikirdir.”
 
Farklı sınıfları ve karanlık bir atmosferi bizlere sunacak olan aksiyon rol yapma oyunu Remnant II, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Remnant II – Handler Sınıf tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir