Remnant II için yeni fragman Gunslinger sınıfını tanıtıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 09, 2023 Yorum Yok

 
Gearbox Publishing’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Gunfire Games grubunun yaptığı aksiyon rol yapma oyunu Remnant II için yeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragman Gunslinger sınıfının özelliklerini, kullandığı silahları ve daha fazlasını tanıtıyor. 
 
Remnant II oyunculara souls-like bir tecrübe sunmayı hedefliyor
 
 
 
Remnant II’de biz oyuncular tehlikeli ve düşmanlarla dolu bir dünyaya atılacağız. Bu dünyada bilinmeyen ve ölümcül yaratıklar yer alacak. Burada hem bir yandan hayatta kalmaya çalışacak hem de bu yaratıkları alt ederek onlardan Türlü eşyalar kazanmaya çalışacağız. Oyunda karakterimizi geliştirerek daha kuvvetli hale gelebilecek bu sayede yaratıklara karşı daha tesirli bir formda olacağız.
 
Kötülüğün kol gezdiği bir diyara atıldığımız bu oyunu ister Biricik oyunculu istersek de çevrimiçi eşli oyun olarak oynayabileceğiz. Farklı farklı Hasım çeşitlerinin bulunduğu Remnant II’de karanlık bir atmosferi bizleri karşılıyor olacak ve bu karanlığı aydınlığa çevirmek de bizim işimiz olacak.
 
Soul-like bir tecrübesi sunmayı hedefleyen Remnant II, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. 
 
Remnant II – Gunslinger Archetype tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir