Remnant 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Gearbox Publishing ve geliştirici Gunfire Games, Remnant: From the Ashes’ın devamı niteliğinde souls-like aksiyon rol yapma oyunu Remnant II’yi duyurdu. Oyun, 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürülecek.
 
Devam oyunu 2023 yılı içerisinde geliyor
 
 
 
Remnant II, karanlık bir dünyayı bizlere sunacak. Bu oyunun dünyasında yeni ölümcül yaratıklar ve Allah gibisi işverenler – bosslar yer alacak. çok satan birinci oyun Remnant: From the Ashes’ın devamı niteliğindeki bu üretimi Biricik başımıza yahut iki arkadaşımızla birlikte oynayabileceğiz.
 
Oyunda ilerlemek için güçlü düşmanların üstesinden gelmeye çalışacak ve insanlığın yok olmasını önleyeceğiz. bütün bunları başarmak ve hayatta kalmak için de kendi hünerlerimizi geliştirebilecek ve oluşturduğumuz takımla birlikte yola koyulacağız.
 
Oyun içerisinde ağır aksiyon sekansları, keşfedilecek yeni dünyalar, tekrar oynanabilirlik seçenekleri, yeni ilerleme sistemi ve daha fazlası yer alacak.
 
– Steam sayfası
 
Remnant 2 İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir