Redfall Konsollarda Fare ve Klavyeyi Destekleyecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 14, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Austin tarafından oyunculara sunulacak olan Aleni dünya co-op birinci Şahıs nişancı oyunu Redfall, resmi Xbox Store sayfasına nazaran konsollarda fare ve klavyeye tam takviye sağlayacak. Tıpkı biçimde yakında Age of Empires 2: Definitive Edition’da da bu takviye yer alıyor.
 
Microsoft tarafında konsollarda klavye ve fare dayanağı yaygın hale geliyor
 
 
 
Daha Evvel Microsoft – Xbox Game Studios tarafından yayınlanan nişancı aksiyon oyunu Halo Infinite’in de konsollarda klavye ve fare dayanağı bulunuyor. Artık ise bu takviye co-op nişancı oyunu Redfall’a geliyor. Redfall’da oyuncuya karşı savaşmadığımız için konsollarda rastgele bir dezavantaj yaratmayacak (Öte yandan Hi-Fi Rush şu anda Xbox’ta klavye ve fareyi desteklemiyor).
 
Prey ve Dishonored’ın ödüllü takımı Arkane Austin stüdyosundan biz oyun severlere sunulacak olan Redfall, 2 Mayıs’ta Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Standart sürümü, 699,00 TL, Bite Back Edition ise 999,00 TL’de satışta. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir