PS5 için yeni güncelleme yayınlandı: Discord sesli sohbet ve daha fazlası

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 09, 2023 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment, PlayStation 5 için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte Discord sesli sohbet takviyesi, 1440p çözünürlük için VRR takviyesi, kullanıcı tecrübesini geliştiren yenilikler ve toplumsal özellikler yer alıyor.
 
Beklenen Discord özelliği PS5 konsollarına artık iç oldu
 
 
 
Uzun vakittir beklenen Discord sesli sohbet özelliği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte irtibata daha kolay bir halde geçebilecek ve oyun tecrübenizi konsollarda da arttırabileceksiniz. Discord özelliğini kullanırken Türlü özelleştirmeler de yapabileceksiniz. mesela arkadaşlarınızın sizi çevrimiçi görüp görmeyeceğinizi ayarlayabileceksiniz.
 
Güncelleme ile eklenen özellikler ortasında bir de VRR takviyesi yer alıyor. 1440p çözünürlük için geçerli olan VRR teknolojisi sayesinde bu sistemi destekleyen bir oyun oynarken daha akıcı bir performansa sahip olacaksınız.
 
 
 
Eklenen diğer bir özellik ortasında öteki kullanıcılara ekran paylaşım isteği gönderme seçeneği yer alıyor. Bunun yanı Dizi ekran kayıtlarınızı Playstation App’e manuel olarak yükleyebileceksiniz. Öne çıkan bu yenilikler haricinde Fazla daha Çok içerik bulunuyor. Bunlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.
 
Discord sesli sohbet fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir