Point Blank Oyun Taktikleri (Harita, Ürün, Silah, Karakter)

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 31, 2023 Yorum Yok

 
Son vakitlerde artık aim kapışmaları yerine taktik kapışmalarını izlemekteyiz. Bunun sebebi, yeni yayınlanan online FPS oyunlarının artık taktik kısmını daha Kıymetli olduğunu göstermeleridir. Artık taktik olmadan bir oyunu kazanmamız talihe kazanmak üzere bir Hadise oldu. Bu yüzden her oyunda sayısız taktik bulunmakta.
 
Bugün sizler ile Birlikte Point Blank oyununda birtakım haritaların taktiklerini sizler ile paylaşacağız. Point Blank epeyce süratli bir oyun olduğu için oyuncu, oyun içinde hayli süratli düşünmesi gerekmektedir. Zira oyunda karakterler Fazla süratli ilerlemekte ve ne yapacağınıza saliseler içinde karar vermeniz lazım. ek olarak bu oyunda bombalar da bir epey değerli. Bombaları nasıl ve nereden kullanacağınızı da bu yazımızda anlatacağız.
 
Storm Tube:
 
 
 
Turnuva vakitlerinde epey görülen bir haritadır. Bu haritada bomba kısmına bakıldığı Vakit atılacak Fazla yer olmamakta. Zira haritanın üstü kapalı bir biçimde. diğer haritalara kıyasla bu haritada, heyetim yahut doğuş alanından Fazla Irak bir yere bomba atışı yapılmıyor. Bunun için bu haritada bombanızı saklamakta fayda var. Bombalarınızı, Hasım size yaklaşırken, düşmanı vuramayacağınız kadar uzaktayken yahut bomba kurulurken atabilirsiniz. ek olarak bu haritada koordineli bir biçimde oynamak Fazla değerli. Karakterler ve oyun Fazla süratli olduğu için her Lahza her yerden Hasım çıkabilir. Bu yüzden grup arkadaşlarınıza düşmanı gördüğünüz Lahza uyarmanız gerekmekte.
 
Her oyunda 8 Mavi (CT-Force), 8 Kırmızı (Free Rebels) tarafında olmak üzere 16 Tane slot bulunmakta. Bu slotlara geçerek oyuna başladığınız yer değişmektedir. misal olarak Mavi (CT-Force) tarafındasınız ve 2. slotta oyuna başlarsanız A bölgesine daha yakın doğacaksınız. Lakin 5. slotta doğarsanız B bölgesine daha yakın doğup düşmanlarınızı daha erken karşılayarak öldürebilirsiniz. Her haritanın Değerli slot yerleri bulunmakta. Bu slotları da her haritada sizinle paylaşacağız.
 
Harita Kıssası: Kenti uçtan uca bağlayacak yeni Metro sınırı inşaatı… Bu inşaatta hala göçmen ve melez emekçilerin, ucu köleliğe dayanan koşullarda çalıştırıldığı medya tarafından dünyaya duyurulduğunda Free Rebels, çalışanları korumak ve kızgınlığını Anlatım etmek için inşaat alanını bombalama kararı alır…
 
Harita Modu: Bomba Görevi
 

Görev: CT Force: Savunma (Bomba İmha) / Free Rebels: atak (Bomba Kur)

Harita taktiklerine geçmeden Evvel slot dağılımlarına bakalım.  
 
Storm Tube haritasında Mavi (CT Force) tarafında iseniz; ikinci, üçüncü ve altıncı slotları kullanarak B bomba heyetim noktasına, merkez kısmına ve B bomba heyetim noktasının yanında bulunan merdiven kısmına yakın doğabilirsiniz. Şayet yedinci, sekizinci, birinci, dördüncü ve beşinci slotları kullanır iseniz A bomba suram noktasına, orta şimendifer kısmına, 2.30 kısmına, B bomba heyetim noktasına, boya-1 ve boya-2 kısmına daha yakın doğup rakiplerinizi erken bir halde karşılayabilirsiniz. Oyuna başlamadan Evvel ekipmanınızı ve slotlarınızı Denetim ettikten sonra harita taktiklerine geçebiliriz.
 
Storm Tube haritasında Mavi (CT Force) için birinci olarak B bomba suram noktasındaki taktiklere bakalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Storm Tube haritasına A ve B olarak iki Tane bomba suram noktası yer almakta. Bir oyuncu B bomba suram noktasından oynasın. Bu oyuncu, boya-1, boya-2, boru ve merkezi rahatlıkla gözetleyebilir. Fakat buraları gözetlemek epeyce güç olabilir. Zira her yerden Hasım çıkabilir. Bu yüzden buradaki oyuncu oynarken merdiven kısmından oynayan oyuncu ile birebir anda konuşarak karşı rakibe ateş etmeli. ek olarak B bomba suram noktasına süratli bir biçimde oynuyorlarsa, orada duran oyuncu Geri çekilerek heyetim noktasından oynayabilir. Yahut daha da geriye yani orta şimendifer kısmına giderek rakip tam bombayı kuracağı sırada elindeki bombayı atarak, rakibin bombayı kurmasını engelleyebilir. Yeniden rakipler süratli bir biçimde oynuyorsa ve o Lahza kaçacak yer bulamadıysanız Çabucak bomba suram noktasının sağında bulunan kutulara pusabilirsiniz. Böylece rakipleriniz sizin orda duracağınızı beklemeyebilir ve onları öldürebilirsiniz. Burada yer Meydan oyuncu kendi ekibi arkadaşlarına, karşı rakip ile ilgili Fazla bilgi vermeli. Zira ekip oyuncularınız ona nazaran koordineli bir halde oynayacaktır. mesela merkez kısmından karşı rakip süratli bir formda oynuyorsa, merdiven yahut B bomba heyetim noktasından oynayan oyuncu Çabucak bu bilgiyi ekip arkadaşları ile paylaşmalı ve o kısma takviye atılmalı. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı.
 
Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir biçimde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Bir arada sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha düzgün oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapababilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı yeterlice Denetim edip açılmanız lazım. aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
Gelelim B bomba heyetim noktasının yanında bulunan merdiven kısmına. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Burada yer Meydan oyuncu, boya-1, boya-2, boru, B bomba suram noktasına istikbal oyuncuları ve merkezi rahatlıkla gözetleyebilir. Lakin buraları gözetlemek hayli güç olabilir. Zira her yerden Hasım çıkabilir. Bu yüzden buradaki oyuncu oynarken merdiven kısmından oynayan oyuncu ile birebir anda konuşarak karşı rakibe ateş etmeli. Lakin merdiven kısmından oynarken boru tarafından da rakip oyuncu oynayabilir. Boru kısmı da merdivenin Çabucak sağında bulunmakta. Bu yüzden buradaki oyuncu oradan istikbal rakibe de dikkat etmeli. Şayet rakibin Fazla süratli bir biçimde merdiven kısmına oynadığını anladıysa Çabucak kendi doğuş bölgesine çekilip düşmanın başını karıştırarak onları öldürebilir. B bomba suram noktasına süratli bir giriş olduğunu görüyorsa Çabucak merkez çıkışına yanlışsız bomba ve sis bombalarını atabilir. Bu bombalar karşı rakibin süratli oynayışına Mani olacaktır. Burada yer Meydan oyuncu Şayet A bomba suram noktasına süratli bir giriş olduğunu duyduysa Çabucak kendi doğuş bölgesinden A bölgesine gidebilir.
 
Fakat biraz süratli olmalıdır zira yaklaşık 15-20 saniye orta vardır. ek olarak orta trenden oynayarak A bölgesine girmeye çalışan oyuncuları da arkalayabilir. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Bir arada sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Grubunuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha uygun oynuyor ve hangi tarafta kadroya Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı güzelce Denetim edip açılmanız lazım. karşıt taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
B bomba heyetim noktasında yer Meydan oyunculara göz attık. Artık gelelim bir oyuncumuz orta şimendifer tarafından oynasın. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Orta trende duran oyuncu aslında kadronun en Değerli oyuncusudur.
 
Çünkü buradaki oyuncu haritanın her yerini görebilir ve grubuna bilgi vererek roundu kazandırabilir. Birinci olarak buradaki oyuncu karşı rakibi gördüğü anda Çabucak ekibine bilgiler vermek zorundadır. Ekip oyuncuları bu bilgilere nazaran devinim edecek ve roundu kazandıracak. Burada duran oyuncunun asıl vazifesi boya-1, boya-2 ve merkez tarafından oynayan oyuncuları gözetlemektir. Merkezden Fazla oyuncu geliyorsa Çabucak kadro arkadaşlarına bu bilgiyi paylaşarak B bomba heyetim noktasından oynayan oyuncu ve  bomba heyetim noktasının yanında olan merdiven kısmından oynayan oyuncu, merkez kısmına dayanak atmalıdır. Boya-1 ve boya-2 tarafına Şayet Fazla oyuncu geliyorsa Çabucak o tarafa yakın oynayan oyunculara söyleyerek rakiplerini öldürtmeleri gerekir. Tekrar Fazla Hasım geliyorsa orta trenden oynayan oyuncu, bomba ve sis bombalarını kullanarak rakiplerinin süratli girişlerini engelleyebilir. ek olarak Şayet kadronuz kapalı bir biçimde oynuyorsa A bomba heyetim noktasının orasında bulunan mavi kutudan, 2.30 ve orta şimendifer kısmını gözetleyebilir. Gözetlerken yalnızca Baş göstermesi gerekmektedir.
 
Bu sayede karşı rakip yalnızca Baş kısmını göreceği için vurması daha güç olacak. Orta trenden oynayan oyuncu kadro arkadaşlarına yardıma gidebilir. Orta şimendifer kısmı neredeyse her bölgeye yakın olduğu için kadro arkadaşlarının eksiklerini kapatabilir. Şayet B bomba suram noktasının yanındaki merdiven kısmında oynayan oyuncu düşerse; B bomba heyetim noktasından yahut kendi doğuş noktasından o kısma gidebilir. B bomba suram noktasında oynayan düşerse 2 saniyede o bölgeye dayanak atabilir. Dayanak atarken Şayet karşı rakip yerleşmişse bombanın kurulmasını engelleyebilirsiniz. Bunun için Yine şimendifer kısmından bomba suram noktasına yaklaşın ve bombayı atıp uzaklaşın. Böylece hem bombayı kurmaları gecikecek hem de karşı rakibin canı azalacak. 2.30 kısmına da orta trenden takviye atılabilir. Orta şimendifer camından kesebilirsiniz. Tekrar orta trenden atlayarak mavi kutu denilen bölgeden A bomba suram noktasına girişi engelleyebilirsiniz. 2.30 kısmına süratli bir giriş oluyorsa Çabucak boya-1 ve boya-2 kısmından rastgele bir oyuncu olup olmadığını Denetim edin. Daha sonra Şayet Hasım varsa öldürün yoksa boya kısmına gidip rakip oyuncuyu arkalayabilirsiniz. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı.
 
Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir biçimde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Bir arada sıkı bir formda harita çalışmanız lazım. Ekibiniz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha düzgün oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı yeterlice Denetim edip açılmanız lazım. aykırı taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
Gelelim A bomba suram noktasından oynayacak oyunculara. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Burada 2 dual oyuncusu oynarsa çarçabuk bu bölgeye giriş olmayabilir. Dual oyuncularının bir tanesi orta şimendifer tarafında bir tanesi trenin Yan tarafında bulunan kutulardan oynayabilir. Bu iki oyuncu Birlikte koordineli bir biçimde oynamaları lazım. Zira 2.30 tarafından karşı rakip süratlice ve kalabalık bir formda gelebiliyor. Bu yüzden bu iki oyuncu birebir anda gerçek hamleyi yaparsa roundu kazandırabilir. Şayet karşı grup tarafından süratli bir girişken geliyorsa Çabucak orta trenin yanında bulunan kutudan oynayan oyuncu o bölgeye bomba ve sis bombası atarak rakibi yavaşlatabilir.
 
 
 
Daha sonra rakip tekrardan bastıracaktır. Kutudaki oyuncuyu karşı rakip direkt görecek. O oyuncuya ateş ettiği anda, orta trende yer Meydan oyuncu bomba ve sis bombasını yahut ateş ederek rakibi önleyebilir. Şayet orta trende yer Meydan oyuncu karşı rakibi arkalamak istersen Saha kısmından karşıdan istikbal trene de dikkatli formda bakarak 2.30 kısmını arkalayabilir. Fakat boya-1, boya-2 ve merkez kısımlarında Hasım olmamalıdır. Açılacağı sırada kadro arkadaşlarına haber verirse, kadro arkadaşları onu koruyarak arkalamasına Yardımcı olabilir. Şayet ekibiniz kapalı bir biçimde tutuyorsa A kısmını tutan oyuncular Çabucak geriye çekilerek bomba suram noktasının ardına pusabilir. Bir oyuncu bomba heyetimin gerisinde, öbür bir oyuncu da boru kısmından oynayarak rahatlıkla düşmanı engelleyebilir. Fakat Tekrar koordineli bir halde oynanması lazım.
 
Bomba suram noktasına yaklaşan rakip, o bölgeye bomba atarak kadro arkadaşınızı öldürebilir. Kadro arkadaşınızın ölmemesi için tam bomba atılacağı sırada rakip düşmana ateş ederek öldürebilirsiniz. Yahut tam gireceği sırada Şayet boru kısmından karşı rakipten bir oyuncu oynamaz ise Çabucak borudan ilerleyerek rakibi arkalayabilir ve A bomba heyetim noktasına girişini engelleyebilirsiniz. Buradaki oyuncular boya-1 ve boya-2 kısmında oynayan oyuncuları arkalayarak da öldürebilir. Bunun için orta trende oynayan bir AR oyuncusu o bölgeye ateş ederek dikkatlerini dağıtmalı. Bu sırada 2.30 kısmına yaklaşan grup arkadaşlarınız boya-1 ve boya-2’yi rahatlıkla görerek o kısımdaki rakip oyuncuları öldürebilir. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Tekrar birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir biçimde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için grubunuz ile Bir arada sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Grubunuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha âlâ oynuyor ve hangi tarafta ekibe Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli kıymetli.
 
Çünkü karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı düzgünce Denetim edip açılmanız lazım. zıt taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
Gelelim Storm Tube haritasının T kısmına. Storm Tube haritasında T kısmı için epeyce seçenek mevcut. Birinci olarak Yalın bir biçimde A bomba heyetim noktasına girelim. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. O kısmın aşağısından indiğimiz anda karşı rakip bizim önümüze çıkacak. Burada artık aimlerimizin düzgün olması lazım.
 
Diğer 2 AR oyuncusu da boru kısmından boya kısmına atlayarak 2.30 kısmındaki kadro arkadaşlarını koruyabilir. Böylece 3 dual oyuncusu A bomba heyetim noktasına rahatlıkla girebilir. Daha sonra A bomba heyetim noktasına girmek için bir oyuncu boru kısmını Denetim etmeli. aksi taktirde o kısımda duran oyuncu, ekip arkadaşlarınızı öldürerek roundu kazandırabilir. Boru kısmını ve bomba suram noktasını Denetim ettikten sonra bombayı kurabilirsiniz. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler hayli değerli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir.
 
Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir formda duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek halde bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun.
 
 
 
Borudaki oyuncunun vazifeleri bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba heyetim noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Fakat depodan oynayanlar sessiz bir halde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına hakikat giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz.
 
Veya boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Tekrar tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile Birlikte sıkı bir halde harita çalışmanız lazım.
 
Takımınız ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha uygun oynuyor ve hangi tarafta ekibe Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı düzgünce Denetim edip açılmanız lazım. aykırı taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
A bomba suram noktasına orta şimendifer kısmından giriş yapalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. 2.30 kısmından aşağı yanlışsız indiğimiz anda Çabucak sağ taraftan orta şimendifer kısmına geçmeliyiz. Lakin geçerken AR oyuncularının bizi muhafazası lazım. Bu kısımda AR oyuncularının boru kısmından,  boya 1 ve boya 2 yerlerine geçerek grup arkadaşlarına dayanak ateşi açabilir. Bu sırada orta trenden geçen dual oyuncuları süratli bir halde A bomba suram noktasına giriş yapması lazım.
 
Bomba suram noktasına girildiği anda AR oyuncularının yavaş yavaş 2.30 kısmından giderek depo yahut boru kısmından bomba suram noktasına yaklaşabilir. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epeyce kıymetli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun.
 
Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun vazifeleri bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir halde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir formda duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın zıt takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz.
 
Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek formda bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile Birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Grubunuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha yeterli oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli değerli.
 
Çünkü karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı düzgünce Denetim edip açılmanız lazım. karşıt taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
5 merkez ile A bomba suram noktasına girelim. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Birinci olarak merkez tarafını sis bombalarınızı atın. Daha sonra sis bombalarının tesirini geçmesini bekleyin. Bu sırada arttan açılacak karşı rakiplerinize dikkat edin. Daha sonra merkez tarafından ilerleyecek iken sağ ve sol tarafındaki rakiplerinizi düzgün tahlil etmeniz gerekmektedir. Zira geçeceğiniz Meydan Fazla Aleni olduğu için rakip sizi Fazla kolay bir formda öldürebilir. Bunun için Yeniden sis bombalarınızı atabilirsiniz. Merkez tarafından Çabucak orta şimendifer kısmına geçiş yapın. Orta şimendifer kısmından süratli bir formda A bomba suram kısmına geçiş yapın. Bir oyuncu bomba suram noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor.
 
Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın karşıt takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına hakikat giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek biçimde bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira suram noktasına epey bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir biçimde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba heyetim giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir halde duyabilir.
 
Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aykırı takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına hakikat giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek halde bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için grubunuz ile Birlikte sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta ekibe Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz.
 
Eğer işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı düzgünce Denetim edip açılmanız lazım. aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
A bomba heyetim noktasına karşı rakibin doğuş bölgesinden dolaşarak giriş yapın. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Merkez kısmına sis bombalarınızı atarak süratli bir halde boru kısmına geçin. Lakin geçerken dual oyuncuları ön kısımdan oynamaları lazım. Zira borudan atladığınız anda karşınıza rakip çıkabilir. Bunun için dual oyuncunun onu karşılaması ve öldürmesi daha kolay olacaktır. Boru kısmından geçtikten sonra merdivenden üst çıkın ve önünüze uzun bir koridor çıkacak. Karşı rakibin merdiven kısmına ilerleyin. İlerlerken karşınıza rakip çıkabilir. Bu yüzden bıçakla gitmek yerine elinizde silah bulunsun. Geçtikten sonra merdivenden aşağı inin. Daha sonra borudan yahut düz bir halde bomba suram noktasına geçebilirsiniz. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epeyce kıymetli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor.
 
Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek biçimde bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu biçimdeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba heyetim noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira suram noktasına hayli bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir biçimde oynamalıdır.
 
Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir formda duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın zıt takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek formda bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı.
 
Çünkü rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Tekrar tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Bir arada sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Ekibiniz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha âlâ oynuyor ve hangi tarafta kadroya Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı güzelce Denetim edip açılmanız lazım. karşıt taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
Hem orta şimendifer hem 2.30 kısmından A bomba suram noktasına giriş yapalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. 2.30 kısmından aşağı yanlışsız indiğimiz bir oyuncu Çabucak sağ taraftan orta şimendifer kısmına geçmeli. O bir dual oyuncusunu müdafaası için de bir Tane AR oyuncusunun boru kısmından boya kısmına geçip ateş açması lazım. Daha sonra orta trene geçtiği anda diğer 2 dualcinin 2.30 kısmından atlayarak depo kısmına geçmeli. Bu sırada onları koruyacak Yine bir boya oyuncusu olmalı.
 
Daha sonra A bomba heyetim noktasına giriş yapılmalı. Bomba suram noktasına girildiği anda AR oyuncularının yavaş yavaş 2.30 kısmından giderek depo yahut boru kısmından bomba heyetim noktasına yaklaşabilir. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epeyce değerli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin.
 
Beklerken de küçük bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun vazifeleri bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira suram noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir formda oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir.
 
Ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın zıt takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir.
 
Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek biçimde bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Tekrar birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile Birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım.
 
Takımınız ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha uygun oynuyor ve hangi tarafta kadroya Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı güzelce Denetim edip açılmanız lazım. karşıt taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
  
A bomba heyetim noktasına 5 şahıs 2.30 kısmından oynayarak giriş yapalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Bu taktik için epeyce süratli olmalıyız. Doğar doğmaz 2.30 kısmına gidelim ve daha sonra merdivenlerden aşağı indikten sonra depoya giriş yapmaya çalışalım. Bu sırada önünüze bomba gelebilir, Hasım çıkabilir. Depo kısmından sonra Çabucak bomba kurmaya çalışın. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler hayli değerli. Bir oyuncu bomba suram noktasından oynayabilir.
 
Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aykırı takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz.
 
Veya boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu haldeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira suram noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir halde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir formda duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın karşıt takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Bomba heyetim alanındaki oyuncular ise şu taktiği yapabilirler. Bomba suram alanından ayrılarak depo kısmına geçebilir.
 
Daha sonra rakip oyuncunun geldiğini duyunca bomba heyetim noktasına bombasını atabilir. Lakin bu kısımda elinizde bomba olması hayli değerli. Bomba yoksa Şayet süratli bir biçimde depo kısmından çıkın. A bomba suram noktasının giriş tarafına hakikat ilerleyin. Bomba size Aleni olacağı için rakip oyuncu sizi görüp bombayı imha etmeyi bırakacaktır. Bıraktığı anda boru kısmından oynayabilirsiniz. tekrar çözmeye çalışınca boru kısmından düşmana ateş edebilirsiniz. Şayet hala ölmediyse ve rakibinizin mühleti Mevcut ise tekrar boru kısmından A bomba suram noktası girişine ilerleyin ve rakibinize ateş edin. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Tekrar tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir.
 
Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için grubunuz ile Birlikte sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Ekibiniz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta kadroya Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı güzelce Denetim edip açılmanız lazım. zıt taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
 
B kısmına gidiyormuşuz üzere yaparak A bomba suram noktasına girelim. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Birinci olarak B merkez kısmına yanlışsız sis bombalarınızı fırlatın. Karşı rakip o kısımdan boruya ve borudan da kendi doğuş kısmına sızacağınızı düşünecek. Bu kısımda siz, sis bombasının ortasından ilerleyip boru kısmına gireceksiniz. Orada karşımıza çıkan düşmana ateş edip ziyan verebilirsiniz. Boru kısmında sıkışmamaya dikkat edin. Daha sonra borudan atlamadan Tekrar önünüze sis bombaları atın. Böylece karşı rakip, kendi doğuş bölgelerine sızacağınızı düşünecek. lakin siz bu sırada geriye dönüp 2.30 kısmına gideceksiniz. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. 2.30 kısmından aşağı gerçek indiğimiz bir oyuncu Çabucak sağ taraftan orta şimendifer kısmına geçmeli. O bir dual oyuncusunu müdafaası için de bir Tane AR oyuncusunun boru kısmından boya kısmına geçip ateş açması lazım. Daha sonra orta trene geçtiği anda diğer 2 dualcinin 2.30 kısmından atlayarak depo kısmına geçmeli.
 
Bu sırada onları koruyacak Yine bir boya oyuncusu olmalı. Daha sonra A bomba suram noktasına giriş yapılmalı. Bomba heyetim noktasına girildiği anda AR oyuncularının yavaş yavaş 2.30 kısmından giderek depo yahut boru kısmından bomba suram noktasına yaklaşabilir. Fakat bombayı kurduktan sonra yerleşmeler hayli değerli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir biçimde duyabilir.
 
Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın zıt takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba heyetim noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına hayli bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir formda oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba heyetim giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir halde duyabilir.
 
ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aykırı takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Bomba suram alanındaki oyuncular ise şu taktiği yapabilirler. Bomba suram alanından ayrılarak depo kısmına geçebilir. Daha sonra rakip oyuncunun geldiğini duyunca bomba suram noktasına bombasını atabilir. Lakin bu kısımda elinizde bomba olması epeyce kıymetli. Bomba yoksa Şayet süratli bir biçimde depo kısmından çıkın. A bomba suram noktasının giriş tarafına yanlışsız ilerleyin. Bomba size Aleni olacağı için rakip oyuncu sizi görüp bombayı imha etmeyi bırakacaktır. Bıraktığı anda boru kısmından oynayabilirsiniz. tekrar çözmeye çalışınca boru kısmından düşmana ateş edebilirsiniz. Şayet hala ölmediyse ve rakibinizin müddeti Mevcut ise tekrar boru kısmından A bomba suram noktası girişine ilerleyin ve rakibinize ateş edin.
 
Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Tekrar birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için kadronuz ile Birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha düzgün oynuyor ve hangi tarafta kadroya Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı güzelce Denetim edip açılmanız lazım. aykırı taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
A bomba suram noktasına 5 Saha kısmından ilerleyerek giriş yapın. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Birinci olarak B merkez kısmına gerçek sis bombalarınızı fırlatın. Karşı rakip o kısımdan boruya ve borudan da kendi doğuş kısmına sızacağınızı düşünecek. Daha sonra geriye dönüp boya 1 ve boya 2 kısımlarına gitmeniz gerekecek. Borunun solundaki oyuncular AR oyuncuları olmalıdır. Zira borunun solundan boya kısmına atlanıldığı sırada arka tarafta duran dual oyuncuları A bomba heyetim noktasına geçiş yapacak. Bu yüzden orada duran AR oyuncuları, dual oyuncuları süratli ve kusursuz bir biçimde muhafazalı. Bunun için dual oyuncuları da epeyce süratli olmalı. Merkez kısmını (karşı rakibin göremeyeceği alanı) hoş bir formda sis bombalarını atarak görüşlerini engellemeli. Daha sonra 2.30 merdivenin alt kısmından süratlice depo kısmına ilerlemeli. Bu sırada geride kalan AR oyuncuları 2.30 kısmına gelerek dual oyuncularını koruyabilir. Depo kısmından sonra Çabucak bomba kurmaya çalışın. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler hayli kıymetli. Bir oyuncu bomba suram noktasından oynayabilir.
 
Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç fakat vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir formda duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın karşıt takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu haldeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba heyetim noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir halde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir halde duyabilir.
 
Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aykırı takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek biçimde bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Bomba heyetim alanındaki oyuncular ise şu taktiği yapabilirler. Bomba heyetim alanından ayrılarak depo kısmına geçebilir. Daha sonra rakip oyuncunun geldiğini duyunca bomba suram noktasına bombasını atabilir. Lakin bu kısımda elinizde bomba olması epeyce değerli. Bomba yoksa Şayet süratli bir halde depo kısmından çıkın. A bomba heyetim noktasının giriş tarafına gerçek ilerleyin. Bomba size Aleni olacağı için rakip oyuncu sizi görüp bombayı imha etmeyi bırakacaktır. Bıraktığı anda boru kısmından oynayabilirsiniz. tekrar çözmeye çalışınca boru kısmından düşmana ateş edebilirsiniz. Şayet hala ölmediyse ve rakibinizin mühleti Mevcut ise tekrar boru kısmından A bomba suram noktası girişine ilerleyin ve rakibinize ateş edin.
 
Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için grubunuz ile Birlikte sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha uygun oynuyor ve hangi tarafta ekibe Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı güzelce Denetim edip açılmanız lazım. aykırı taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
 
5 orta şimendifer kısmından ilerleyerek A bomba suram noktasına giriş yapın. Bunun için birinci olarak 5 oyuncu 2.30 kısmına ilerlemesi gerek. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı Denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. 2.30 kısmına ilerledikten sonra aşağı inip merdivenin Çabucak sağından orta şimendifer kısmına giriş yapılması lazım. Lakin merdivenin sağından ilerlemeye başladığınızda karşı rakip sizi görüp ateş edebilir. Bunun için önünüze sis bombası atabilirsiniz. Attıktan Çabucak sonra orta trenden A Ara kısmına giriş yapacaksınız. Girdikten sonra depo ve boru kısımlarını gözetlemeyi unutmayın. Artık bombayı kurabilirsiniz. Fakat bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epey kıymetli. Bir oyuncu bomba suram noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca Baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa Darbe güç ancak vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması Fazla daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir formda duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir.
 
Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aykırı takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek formda bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu haldeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında Fazla oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına hayli bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir.
 
Depoda duran oyuncular orta trenden istikbal oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir formda oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de Fazla rahat bir formda duyabilir. ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de küçük bir ses yapmayın aykırı takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz Lahza boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine Mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine Mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve Biricik kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine Mani olun. Bomba heyetim alanındaki oyuncular ise şu taktiği yapabilirler. Bomba heyetim alanından ayrılarak depo kısmına geçebilir. Daha sonra rakip oyuncunun geldiğini duyunca bomba heyetim noktasına bombasını atabilir. Lakin bu kısımda elinizde bomba olması epey kıymetli. Bomba yoksa Şayet süratli bir halde depo kısmından çıkın. A bomba suram noktasının giriş tarafına hakikat ilerleyin. Bomba size Aleni olacağı için rakip oyuncu sizi görüp bombayı imha etmeyi bırakacaktır. Bıraktığı anda boru kısmından oynayabilirsiniz.
 
Tekrar çözmeye çalışınca boru kısmından düşmana ateş edebilirsiniz. Şayet hala ölmediyse ve rakibinizin mühleti Mevcut ise tekrar boru kısmından A bomba heyetim noktası girişine ilerleyin ve rakibinize ateş edin. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve istikbal round Yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için grubunuz ile Bir arada sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Grubunuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha yeterli oynuyor ve hangi tarafta gruba Ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. nihayet anlar için illaki bir Tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra Şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir