PlayStation VR2 ilk izlenim ve başlık performansı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 01, 2023 Yorum Yok

 
Konsol tarafında VR konusunda rakipsiz bir halde ilerleyen PlyStation’ın yeni jenerasyon VR aygıtı Yurt dışında geçtiğimiz günlerde çıkışını yaptı. Biz de Sony Türkiye’nin davetiyle ofislerine gittik ve PlayStation VR2’yi yaklaşık 1 saat boyunca kullandık.
 
Bu videomuzda da kullandığımız müddet boyunca bizde oluşan hissiyatı ve birinci yorumlarımızı sizinle paylaştık. Ayrıntılı inceleme görüntüsü önümüzdeki hafta sizlerle olacak.
 
İlk izlenim olarak aygıttan bahsetmek gerekirse daha evvelki VR’lara nazaran Fazla daha rahat olduğunu söylemek lazım. Ayrıyeten birebir PlayStation 5 kontrolcüsünde olduğu üzere VR2’nin de denetimcisi tecrübenizi Fazla daha keyifli bir hale getiriyor. 1 saatlik Deneyim esnasında Horizon Call of the Mountain ve Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge oyunlarını oynadık. PlayStation VR2’nin çıkış oyunlarının ayrıntılı incelemesi de önümüzdeki haftalarda sizlerle olacak.
 
İşte görüntümüz:
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir