PlayStation Vita 2 konsolu yolda mı?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 10, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde PlayStation Vita 2 konsolu hakkında Çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Bu söylentiler direkt yeni ve gelişmiş bir konsolun geleceğini öne sürdü. Ancak Jeff Grubb, bu söylentilere nokta koydu ve Çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
PS Vita 2 konsolu geliyor mu?
 
 
 
Jeff Grubb, yeni bir konsolun yolda olduğunu lakin bunun direkt PS Vita 2 olmadığını açıkladı. Grubb, Harika Nintendo World aktifliği sırasında bu konsolun yeni bir el konsolu olacağını fakat Vita’nın gelişmiş ve bir sonraki sürümünün olmayacağını belirtti. Grubb ek olarak şunları söyledi:
 
“Ortalıkta Vita 2 konsolu hakkında Türlü söylentiler ve raporlar görüyorum. Ben olsam katiyetle beklentilerimi bu derece yükseltmezdim.” diğer taraftan Sony, şimdi yeni bir el aygıtının geliştirilip geliştirilmediği konusunda bir İzah yapmadı.
 
Öte yandan Sony, PlayStation 5’in yeni bir modeli üzerinde çalışıyor. Bu kapsamda PS5’in en yeni modeli 2024’te çıkış yapacak ve bu model, uzun müddettir beklenen PS5 Pro olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir