PlayStation Plus Şubat 2023 Oyunları Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 02, 2023 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment tarafından oyunculara sunulan PlayStation Plus hizmetine yeni oyunlar eklenmeye devam ediliyor. Her ay olduğu üzere Şubat 2023’te Essential aboneleri için eklenecek oyunlar muhakkak oldu. Oyunlar arasında Destiny 2: Beyond Light Expansion, Evil Dead: The Game ve daha fazlası yer alıyor.
 
PlayStation Plus Collection ayrıcalığı kaldırılıyor
 
 
 
Sony bir yandan farklı farklı oyunları PS Plus kütüphanesine eklemeye devam ederken diğer yandan Türlü düzenlemeler getiriyor. Bu doğrultuda Sony, 2020 yılından bu yana PlayStation Plus üyelerine (PlayStation 5 için) artı bir avantaj olarak sunduğu PlayStation Plus Collection’ın 9 Mayıs’tan itibaren artık kullanıcılara sunulmayacağını duyurdu. 9 Mayıs’tan itibaren bu koleksiyon artık sunulmayacak lakin içerisinde yer Meydan oyunlara erişim sağlanabilecek.
 
Öte yandan geçtiğimiz günlerde PS Plus Şubat ayı oyunları sızdırılmıştı. Sızıntısı yapılan oyunlar bu formda doğrulanmış oldu. Artık geçelim kütüphaneye iç olan oyunlara: 
 
Şubat 2023 PS Plus oyunları
 
– Destiny 2: Beyond Light Expansion (PS5, PS4) 
– Evil Dead: The Game (PS5, PS4)
– OlliOlli World (PS5, PS4)
– Mafia: Definitive Edition (PS4) 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir