PlayStation Oyunu Gran Turismo 7 PC Platformuna Gelebilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Polyphony Digital tarafından geliştirilen ve Mart ayında Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsolları için yayınlanan yarış oyunu Gran Turismo 7, PC platformuna gelebilir. Gran Turismo serisinin önderi pozisyonunda bulunan Kazunori Yamauchi, PC portu üzerinde düşündüklerini ve bu noktada araştırma yaptıklarını doğruladı.
 
Konsol oyunları PC’ye gelmeye devam ediyor
 
 
 
Geldiğimiz noktada daha Evvel yalnızca PlayStation konsollarına çıkış yapmış olan birçok oyun PC platformunda yayınlandı. Artık ise yarış serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo 7 için bu türlü bir durumun ortada olduğu bildiriliyor.
 
Yamauchi’ye GTPlanet tarafından Gran Turismo 7 oyunu için bir PC portunun düşünülüp düşünülmediği soruldu. Bu soru karşısında Yamauchi, “Evet, bu mevzuyu düşünüyoruz ve araştırmalar yapıyoruz” karşılığını verdi. Polyphony CEO’su ise GT7’yi PC’ye getirme olayının kolay bir süreç olmayacağını argüman etti. 
 
Sony Interactive Entertainment tarafından PC platformunda yayınlanan oyunlar ortasında Sackboy, Uncharted : The Legacy of Thieves Collection, Spider-Man, Spider-Man: Miles Morales ve daha fazlası yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir