Overwatch 2’ye Aralık Ayında Yeni Karakter Geliyor: Ramattra

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 07, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak 2016 yılında çıkış yapan Overwatch’ın devamı niteliğinde olan ve Blizzard Entertainment tarafından oyunculara sunulan Overwatch 2 için yeni güncellemeler ve içerikler gelmeye devam ediyor. çok oyunculu çevrimiçi nişancı oyunu Overwatch 2’ye yeni karakter Ramattra geliyor. 6 Aralık’ta oyuna iç olacak bu yeni karakter Tank sınıfından olacak.
 
Overwatch 2 için 6 Aralık’ta yeni tank Ira geliyor
 
 
 
Barış ve sükuneti sağlamaya çalışan ve halkını korumak için kendisini bir kalkan üzere kullanan yeni karakter Ramattra, ekibine öncülük edecek. Her karakterin arka planda bir öyküsünün olduğu bu oyun büsbütün fiyatsız olarak oynanıyor. Birinci olarak Overwatch League Grand Finals etkinliğinde duyurulan bu yeni Ira sonunda geliyor.
 
Öte yandan Activision ve Blizzard tarafından oyunculara sunulan oynaması fiyatsız rekabetçi nişancı oyunu Overwatch 2, birinci piyasaya sürüldüğünde Fazla sayıda reaksiyon çekmişti. Fakat bütün bu tartışmalara ve reaksiyonlara Karşın oyunun 25 milyon oyuncuya ulaştığı açıklandı. Geçtiğimiz ay açıklanan 25 milyon oyuncu sayısı, resmi Twitter hesabından yayınlanan bilgilere nazaran yalnızca on günde içinde ulaşıldı. 
 
Overwatch 2 şu anda PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de mevcut.
 
Ramattra İlan fragmanı
 
Duyuru fragmanında Ramattra karakterinin arka planda işlenen öyküsü anlatılıyor. Karakterin tasarımı ve daha fazlası gösteriliyor. 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir