Outer Wilds: Archaeologist Edition Switch İçin derecelendirildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 03, 2023 Yorum Yok

 
Keşif bulmaca macera oyunu Outer Wilds: Archaeologist Edition, Nintendo Switch konsolu için derecelendirildi. Bu derecelendirme yakında oyunun Switch konsoluna gelebileceğini gösteriyor. Annapurna Interactive tarafından 2019 yılında yayınlanan uzay-gizem macerasının daha Evvel Switch konsolları için çıkış yapması planlanmıştı lakin bu durum şimdiye kadar gerçekleşmedi.
 
Birçok medya tarafından yılın oyunu seçilen yapım
 
 
 
Çeşitli oyun kuruluşları tarafından yılın oyunu seçilen Outer Wilds’ın geçen Yıl Switch konsoluna geleceğini doğrulandı. Geliştirme grubu bu süreçte port süreci için kolları sıvadı fakat o günden bu yana rastgele bir gelişme yaşanmadı. Fakat port süreci sürecinde Çeşitli problemlerin yaşandığı aşikar. Zira daha önce Nintendo Direct aktifliği esnasında Annapurna Interactive, Switch sürümünü süresiz olarak erteledi.
 
Giant Bomb, Polygon, Eurogamer ve The Guardian tarafından 2019’da Yılın Oyunu seçilen ve eleştirmenlerce beğenilen Aleni dünya gizem oyunu Outer Wilds, Ebedi bir Vakit döngüsüne düşmüş bir güneş sisteminde geçiyor. Oyunun şu anda Steam fiyatı 185,00 TL.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir