Ori and the Blind Forest benzeri Death or Treat, 5 Mayıs’ta geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 30, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Perp Games ve geliştirici Saona Studios, 2 boyutlu aksiyon roguelite hack and slash oyunu Death or Treat’in 5 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun belirtilen platformlara çıkışının akabinde kısa bir mühlet sonra PlayStation 4 ve Switch konsollarına da gelecek. Oyunun öte yandan fizikî sürümleri 2 Haziran’da yayınlanacak.
 
Farklı maceralara atılacağımız İlgi cazip bir yolculuk
 
 
 
Death or Treat, her biri farklı mekaniğe sahip birçok silah ortasından seçim yapabileceğimiz roguelike bir oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Dinamik bir Cenk sisteminin yer aldığı bu oyunda her bir oyuncu farklı tecrübe elde edebiliyor. Hasım ordularını yenmenize Yardımcı olacak marifetler ve daha fazlası oyun içerisinde yer alıyor. 
 
Oyun içerisinde geniş bir dünyayı bizlere sunuluyor. Bu sunulan dünya içerisinde Fazla sayıda tehlike yer alıyor. Bir yandan Hasım ordularından sağ kurtulmaya çalışacağımız öbür yandan ise yeni bölgelere geçiş yapacağımız oyunda işimiz kolay değil.
 
Ori and the Blind Forest bu üretim bakalım bizlere ne üzere tecrübeler sunacak.
 
Death or Treat çıkış tarihi fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir