Nintendo Switch’te Öne ÇıkLahza 15 Spor Oyunu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
El konsolu Nintendo Switch’te öteki konsollarda olduğu üzere birFazla kategoriden oyun bulunuyor. Her geçen gŞöhret yeni oyunlar konsola iç ediliyor. AksiyondLahza maceraya, rol yapma oyunlarındLahza spora kadar birFazla imal yer alıyor.
 
Switch konsollarında spor severler için de birFazla oyun yer alıyor. öbür konsollarda olduğu üzere Switch’te de Biricik başınıza yahut arkadaşlarınızla bir spor oyunu oynayabiliyorsunuz. Bu listemizde sizlere Switch konsollarında öne çıkLahza oyunları derledik. İşte listemiz:
 
1- Mario Strikers: Battle League
 
 
 
Next Level Games tarafındLahza geliştirilen ve Nintendo tarafındLahza yayınlanLahza Mario Strikers serisinin üçüncü oyunudur.
 
Her şeyin Mümkün olduğu bu aksiyon dolu sporda çaba et, pas ver ve gol at!
 
5’e 5, futbolu andıran, kuralları olmayLahza bir spor olLahza Strike ile tanışın – kazanmBeyaz için ne gerekiyorsa yapın! yürekli olun ve düşmanlarla çaba ederek, öğeleri kullanarBeyaz ve puLahza artırıcı Hiper Vuruşlar yaparBeyaz en Çok golü atmaya çalışın.
 
2- Golf Peaks
 
 
 
Golf Peaks, Afterburn tarafındLahza geliştirildi ve 7Levels tarafındLahza 13 Kasım 2018 tarihinde yayınlandı.
 
Golf Peaks, golf oynayarBeyaz dağlMesafe tırmandığınız bir bulmaca oyunudur. Topu devinim ettirmek için kartları kullanın, 120’den Çok el üretimi seviyeyi çözŞöhret ve dorukları fethedin!
 
ek olarBeyaz sırf Switch için değVilayet ayrıyeten Xbox One, Android, PC, iOS, MacOS, Klasik Mac OS için de yayınlandı.
 
3- Mario Golf: Üstün Rush
 
 
 
Mario Golf: Üstün Rush, Camelot Software Planning tarafındLahza geliştirildi ve Nintendo tarafındLahza 25 HazirLahza 2021 tarihinde yayınlandı.
 
-Yerel yahut çevrimiçi dört oyuncuya kadar alanda oynayın ve Üstün Mario serisinden Mario, Peach, Yoshi ve daha fazlası üzere arkadaşlarınızla golf oynayın!  
 
-Standard Golf, Speed ??Golf, hikaye modu ve daha fazlası üzere Çeşitli modlarla üç karaktere kadar tıpkı anda başlayın ve parkurda yarışın.
 
-öykü modunda sınıfınızın doruğuna çıkmBeyaz için tecrübe kazanın ve istatistiklerinizi yükseltin.
 
4- Retro Bowl
 
 
  
Retro Bowl, New Star Games tarafındLahza geliştirildi ve Five Aces Publishing Limited tarafındLahza OcBeyaz 2020 tarihinde yayınlandı.
  
HayKırmızı grubunuzu zafere taşımaya Amade mısınız? NFL franchise’ınızın işvereni olun, takımınızı genişletin, takımınızı ve hayranlarınızı Mesut etmek için basın görevlerinizle ilgilenin. Grubunuzu ve stratejinizi kişiselleştirmenin Ebedi yolları, oyunun asla tekrarlanmamasını yahut sıkıcı olmamasını sağlayacaktır.  
 
Her oyuncunun ismini, formasını yahut yerini bile düzenleyebilirsiniz! Fiyatsız ajansın yardımıyla takımınızı beğeninize nazaran basitçe güzelleştirebilir yahut tekrar oluşturabilirsiniz.
 
5- Nintendo Switch Sports
 
 
  
Nintendo Switch Sports, Nintendo tarafındLahza geliştirildi ve Nintendo tarafındLahza 29 NisLahza 2022 tarihinde yayınlandı.  
 
Dünya çapındaki rakiplerle yüzleşin ve her spor kısmında Pro Lig’e ulaşmBeyaz için çabalayın. Rastgele eşleştirmede çevrimiçi oynarken, kıyafetler, spor aksesuarları, teçhizBeygir ve avatarınız için Fazla daha fazlası üzere oyun içi mükafatlar için kazandığınız puanları kullanın. unsTümör seçimi her hafta değişecek, bu yüzden tekrar Denetim edin ve stokta ne olduğunu görün!
  
Arkadaşlarınızla ve ailenizle tıpkı odada yahut dünyanın her yerinden oynayın.
 
6- A Little Golf Journey
 
 
  
A Little Golf Journey, Okidokico tarafındLahza geliştirildi ve Playtonic Games tarafındLahza 16 HazirLahza 2020 tarihinde yayınlandı.  
 
Ufak Bir Golf Seyahatinde bize katılın. Maceranıza atılın ve aniden Çok golf uğraşlarını tamamlarken dünyaya tekrar renk katın. 10 harika parkurda bölünmüş 100’den Çok delikle, yol boyunca sırların kilidini açabilecek ve gizemleri keşfedebileceksiniz. Kim bilir seyahatinde seni neler bekliyor.
 
ek olarBeyaz A Little Golf Journey, sadece Switch için değVilayet PC için de yayınlandı.
 
7- Mario Tennis Aces
 
 
 
Mario Tennis Aces, Camelot Software Planning tarafındLahza geliştirildi ve Nintendo tarafındLahza 22 HazirLahza 2018 tarihinde yayınlandı.  
  
Arkadaşlarınız, aileniz ve hayranların en sevdiği Mushroom Kingdom karakterleriyle tenis savaşlarında atış ve stratejiyi açığa çıkarın. macera modunda, Türlü vazifeler, işveren savaşları ve daha ziyadesiyle yeni bir tenis oyunu tecrübesi yaşayın.
 
8- Lonely Mountains: Downhill
 
 
  
Lonely Mountains: Downhill, Megagon Industries tarafındLahza geliştirildi ve Thunderful Publishing tarafındLahza 23 Ekim 2019 tarihinde yayınlandı.
 
Sadece siz ve bisikletiniz bir dFile görüntüsünde heyecLahza verici bir seyahate çıkın. Kalın ormanlar, dar yollar ve yırtıcı ırmaklar ortasında yolunuzu açın. Yarış, zıpla, kay ve çarpmamaya çalış.
  
Her dağın birkaç yolu vardır: sessiz dFile gölleri, görkemli ormanlar ve sarp kanyonlar boyunca seyahatin. özel bir fizik sistemi, kayadLahza kayaya dikkatli bir formda düşmenize, uçurumları aşmanıza yahut çamurlu yerlerde kaymanıza müsaade verir.
 
ek olarBeyaz Lonely Mountains: Downhill , sadece Switch için değVilayet PlayStation 4, Xbox One, PC, Linux, Klasik Mac OS için de yayınlandı.
 
9- OlliOlli World
 
 
 
OlliOlli World, Roll7 tarafındLahza geliştirildi ve Take-Two Interactive tarafındLahza 8 ŞubBeygir 2022 tarihinde yayınlandı. 
 
OlliOlli World, kendine has şekliyle öne çıkan, yürek isteyen yeni bir aksiyon platform kaykay sürme oyunudur. Gnarvanne vazifenizde mistik kaykay ilahlarını keşfetmek için kaykayınızı sürerek, numaralar sergileyErİlave ve havaya yükselErİlave Radlandia’nın renkli ve canlı dünyasında yeteneklerinizi sergileyin. 
 
enteresLahza karakterler ve canlı bölgelerle dolu kaykay ütopyasında bir seyahate çıkın. Yeni yollar, yesyeni yLahza vazifeler, radikal mükafatlar ve itinayla seçilmAmel müziklerle eksiksiz biçimde tamamlanLahza destansı numMesafe fırsatlarını keşfedin. 
 
Aleni uçlu oynanış modunda eşsiz milyonlarca düzeyde ustalık kazanın yahut en yüksek skoru elde etme çabanızda ustalaşıp bir ortada kullanacağınız 100’ü aşkın hareketDeri oluşLahza devasa derinlikteki kombo sistemiyle liglerde dünya çapındaki rakiplere karşı yarışın. 
 
ek olarBeyaz OlliOlli World, sadece Switch için değVilayet , PlayStation 4, Xbox One, PC, Xbox X ve S Serisi, PlayStation 5 için de yayınlandı. 
 
10- Knockout City 
 
 
 
Knockout City, VelLahza Studios tarafından geliştirildi ve Tekrar VelLahza Studios tarafındLahza 21 Mayıs 2021 tarihinde yayınlandı.  
 
Takım tabanlı Fazla oyunculu maçlMesafe yepisyeni bir yaklaşım ile kendinizi harika cümbüşe ve ağır rekabete hazırlayın.
 
Karakterinizi özelleştCerahat ve Knockout City’de nam salmBeyaz için arkadaşlarınızla bir Grup kurun. Rakipleri hileli atışlar ve koordine kadro çalışmasıyla vurun ve harita üzerinde uçLahza topları yakalayın. Top yok mu? Hİç Sorun değil! Sözün tam manasıyla top yapabilir, bir ekip arkadaşının eline geçebilir ve üstŞöhret silah hâine gelebilirsin!
 
Çeşitli garip top çeşitleri, yerleri ve oyun modları oyunu heyecLahza verici hâle getiriyor. Ayrıyeten her dönem yeni haritalar, top cinsleri, mükafatlar, etkinlikler ve çabalar sunuluyor! Yakartop üstünlüğü için top atın, yakalayın, pas verin, sıyrılın ve uğraş edin!  
 
-AkıllMesafe sakinlik veren yakartop mekaniklerine sahip yıldırım suratında Fazla oyunculu maçlarla kenti yönetin.
-Platformlar ortası kesintisiz bir oyunda Fazla oyunculu için arkadaşlarınızla Birlikte bir All Star yakartop Grubu kurun.
-Kapsamlı Ira oluşturma seçenekleriyle Ira ve Grup dizaynları aracılığıyla statünüzü ve eşsiz görünüşünüzü gösterin.
 
ek olarBeyaz Knockout City , sırf Switch için değVilayet , PlayStation 4, Xbox One, PC, Xbox X ve S Serisi, PlayStation 5 için de yayınlandı.  
 
11- Golf Story 
 
 
 
Golf Story, Sidebar Games tarafındLahza geliştirildi ve Flyhigh Works tarafındLahza 21 Mayıs 2021 tarihinde yayınlandı.
 
Golf Story, golfŞöhret saf heyecanını 8’den Çok farklı alanda oynanLahza bir öyküyle birleştiriyor. Hayallerini gerçekleştirmek için nihayet bir Talih için değer verdiği her şeyden vazgeçmek zorunda kalLahza bir golfçünŞöhret öyküsünü oynayın. 
 
AncBeyaz golf dünyasında her şey o kadar Yalın değil. GünümüzŞöhret en uygun oyuncularını elde etmek için alan içinde ve dışında onlMesafe ayBeyaz uydurabilmelisiniz.
 
12- Dodgeball Academia 
 
 
 
Dodgeball Academia, Pocket Trap tarafındLahza geliştirildi ve Humble Games tarafındLahza 5 Ağustos 2021 tarihinde yayınlandı. 
 
Yakar topun her şey olduğu bir dünyada, akademide Otto’ya eşlik edErİlave en düzgün yakar top şampiyonu olmBeyaz için çalışacaksın. Sekiz kısım boyunca arkadaşlıklar kuracak, rakipler yaratacBeyaz ve bütün bunları en güzel yakar top grubunu oluşturmBeyaz ismine yapacaksın.
 
Otto’nun düzeyini yükselt, devasa ve özelleştirilebilir bir Küme ilerleme sistemi ile dinamik bir ekip oluştur. bütün bunları yaparken muazzam Dodgeball Academia’yı keşfet ve içinde yaşadığın, öğrendiğin ve hükmettiğin dört duMevcut içinde bulunLahza uzun vakittir gizli olLahza gerçekleri açığa çıkar. 
 
13- WhBeygir The Golf? 
 
 
 
WhBeygir The Golf?, Triband tarafındLahza geliştirildi ve The Label tarafındLahza 19 Eylül 2019 tarihinde yayınlandı.  
 
Golf sevmeyenlere Özel bir golf oyunu!
 
Her bir golf alanının kimi zekice kimi gülünç fakBeygir daima yeni ve şaşırtan bir golf çeşidine mesken sahipliği yaptığı bu absürt, fizik tabanlı golf parodisini oynamaktLahza Fazla keyif alacaksın.
 
Bu oyun golf hakkında en ufBeyaz bir fikri olmayLahza bir takım tarafındLahza hazırlandı ve seni daha âlâ bir golf oyuncusu yapmasa da Fazla eğlendirecek!
 
ek olarBeyaz WhBeygir The Golf?, sadece Switch için değil, iOS, PC, Linux için de yayınlandı.
 
14- Muhteşem Mega Baseball 3 
 
 
 
Super Mega Baseball 3, Metalheisim Software tarafındLahza geliştirildi ve Electronic Arts tarafındLahza 13 Mayıs 2020 tarihinde yayınlandı.   
 
Super Mega Baseball 3 geçmAmel versiyonlara, derin alan simülasyonları, yeni Franchise modu dâhVilayet kapsamlı çevrimiçi ve çevrimdışı oyun modları, Aka oranda geliştirilmAmel grafikler katıyor. GelişmAmel arayüz, birFazla yeni işitsel öge, yeni kadro ve Ira içerikleri, Türlü aydınlık halleri olLahza yeni stadyumlar dâhil, bir sürü yenilik mevcut. 
 
-Hem kaçamBeyaz oynayanlar hem de ustalMesafe Müsait sezgisel oyun mekanikleriyle el göz koordinasyonunuzu sınayın.
-Yeni pick-off ve base çalma mekanikleri, wild pitch’ler ve passed ball’lar, vurucu atfakBeygir ve oyuncu özellikleri üzere oyunun gerçekçi kurallarının yanı Dizi beyzbol bilginizi kullanın.
-GünŞöhret üç başka vaktinde oynanabilen Fazla detaylı 14 stadyumun imaj ve seslerinin tadını çıkarın.
-Oyuncu gelişimi, yaşlanma, emeklilik, kontrat yapma/feshetme mekanikleri sunLahza büsbütün yeni Franchise modunda devamlı değişen bir grubu, dönemler uzunluğu geliştirip büyütün. 
-Rekabetçi, platform MüstakVilayet Pennyemin Race modunda pennant‘lar kazanıp üst kısımlMesafe çıkmBeyaz için yarışın.
-Sezon uzunluğu/yapısı, grup isimleri/formaları/logoları ve oyuncu adları/görüntüleri/özelliklerini içeren detaylı özelleştirme setiyle Dava liginizi oluşturun.
-ÖzelleştirilmAmel Season’larla, özelleştirilmAmel Elimination serisiyle ya da Exhibition oyunlarıyla ekipleri yöneterek, Biricik başınıza ya da arkadaşlarla oynayın.
-Amade kadrolarla, Standard Seanihayet ve Standard Elimination mod ayarlarıyla özelleştirmeyi atlayıp skorboardda üst sıralMesafe çıkmBeyaz için yarışın. 
 
15- Rocket League
 
 
 
Rocket League, Psyonix tarafındLahza geliştirildi ve Psyonix tarafındLahza 7 Temmuz 2015 tarihinde yayınlandı.    
 
Arabanı özelleştir, alana çık ve bütün vakitlerin en Fazla beğenilen spor oyunlarındLahza birinde çaba et! DerVaziyet indir ve şutunu çek! 1’e 1, 2’ye 2 ve 3’e 3 Çevrimiçi Modlarda Biricik başına yahut arkadaşlarınla alana çık ya da Rumble, Snow Day yahut Hoops üzere Ekstra Modların tadını çıkar.  
 
Nintendo Switch’te öne çıkLahza 15 spor oyunları listesinin sonuna geliyoruz. Liste dışında sizin beğendiğiniz spor oyunu varsa bunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir