Never Grave: The Witch and The Curse, Konsollar ve PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 20, 2023 Yorum Yok

 
Palworld ve Craftopia geliştiricisi Pocket Pair,  roguelike öğeler içeren yandan kaydırmalı aksiyon oyunu Never Grave: The Witch and The Curse’u duyurdu.
 
Oyun, bu kış konsollara ve Steam üzerinden PC’ye gelecek. 4 oyuncuya kadar Fazla oyunculu takviyesi dayanaklar. Şuan için hangi platformlara çıkacağı da belirtilmedi.
 
Lanetli bir şapka kullanarak ilerlediğiniz bir Metroidvania ve Roguelite karışımı bir oyun. En düşük düzeylere ulaşmak için Çeşitli büyüler kullanın yahut düşmanlarınızı ele geçirin! Ganimetinizi Geri getirin, köyünüzde yeni tesisler inşa edin, geçiminizi sağlayın ve bir sonraki Cenk için kendinizi güçlendirin! 4 oyuncuya kadar Fazla oyunculu takviyesi takviyeler.
 
Düşman hücumlarını belirleyin, sihirle savaşın ve kimi kazanmak için araziyi kullanın! Harabeler ve botanik bahçeleri üzere zindanlar otomatik olarak oluşturulur ve her oynadığınızda değişir. Ayrıyeten zindanlarda oyuncunun yolunu kapatmayı bekleyen mahzurlar ve bulmacalar bulunuyor. 
 
Tanıtım videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir