Netflix, Aksiyon Rol Yapma Oyunu Kingdom: The Blood’ı Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Netflix ve Güney Koreli geliştirici Action Square, PC, iOS ve Android için Netflix serisi Kingdom’a dayanan, Biricik ve Fazla oyunculu modları bulunLahza aksiyon rol yapma oyunu Kingdom: The Blood’ı duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Sevilen Netflix serisi Kingdom’ı Temel alLahza Kingdom: The Blood, dizideki karakterleri, zombileri ve yabanî aksiyonu yüksek kaliteli 3D grafiklerle birleştiriyor. Estetik açısındLahza öne çıkmayı hedefleyen üretimde devinim yakalfakBeygir teknolojisi kullanılıyor. Kore üslubu dövüş sisteminin yer alacağı oyunda devinim yakalfakBeygir teknolojisi kullanılarBeyaz profesyonel bir Koreli kılıç dövüşçüsünŞöhret hareketleri kaydedildi.
 
Kingdom: The Blood’da oyuncular, Ira oluşturabilecek ve kendi kişiliklerini karakterine yansıtabilecek. Oyun sizi Kore saraylarının hoş görüntülerine ve bunun yanı Dizi zombi istilasına uğramış Hanyang kentine götürecek. Oyun içerisinde Hanbok’ta (Geleneksel Kore kıyafeti) iç olmBeyaz üzere Çeşitli kostümler, 16. Yüzyıl Kore’sini temsVilayet eden renkler ve dokular yer alacak. 
 
Kingdom: The Blood, dizideki olayları Temel alLahza bir hikaye moduna sahip olacak. 
 
FragmLahza videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir