Need for Speed Unbound’un 20 Dakikalık Oynanış Videosu Sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Criterion Games tarafından oyunculara sunulacak olan Need for Speed serisinin yeni oyunu Need for Speed Unbound için 20 dakikalık bir oynanış görüntüsü sızdırıldı. Sızdırılan bu görüntü içerisinde oyun araç geliştirme sistemi, harita, araç sürüş dinamikleri ve daha fazlası yer alıyor. 
 
Need for Speed Unbound, 2 Aralık’ta geliyor
 
 
 
Çıkmasına günler kala sızdırılan bu görüntü aracılığıyla oyunun birçok ayrıntısı bizlere sunuluyor. Yayından kaydedilen bir içerik olduğundan Dolayı imaj kalitesi pek de uygun değil. Oyunu oynamak isteyenler ve uzun müddettir bekleyenler bu görüntüyü izlemeyebilir.
 
Criterion tarafından geliştirilen yeni yarış oyunu 60 FPS’i ve 4K çözünürlüğü destekleyecek. Bunun yanı Dizi özelleştirilebilir sürüş efektleriyle de yeni bir sanat biçimini bizlere sunacak.
 
Need for Speed Unbound, 2 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Origin üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun erken erişimleri ise 29 Kasım’da açılacak. 
 
Oynanış görüntüleri
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir