Need for Speed ??Unbound için Oynanış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 21, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Criterion Games, Meetups ve Side Bets iç Speed ??Race aktifliklerine birinci bakışı sergileyen Need for Speed ??Unbound için yeni bir oynanış görüntüsü yayınladı.
 
Video açıklamasında “Zamana karşı yarışın, polisleri zekanızla alt edin ve Lakeshore’ın en Aka sokak yarışı gayreti olan The Grand’a ulaşmak için haftalık elemelere katılın” yazıyor. “Garajınızı Özel oyuncaklarla doldurun. Biçiminiz ile dünyanın her köşesinde yankılanan canlı bir global müzikle sokakları aydınlatın.”
 
Need for Speed Unbound, 2 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Origin üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Oyunun açıklaması şu biçimde:
Güncel sokak sanatı ögelerini Need for Speed™ tarihinin en gerçekçi görünen otomobilleriyle bir ortaya getiren orijinal eşsiz görsel stil ile graffiti Need for Speed™ Unbound’da canlanıyor. baş döndüren bir Birden Hız veren yeni destek taktiği Burst Nitrous iç olmak üzere sürüş marifetlerinizi Anlatım etmek için yüksek güçlü görsellerden ve ses efektlerinden oluşan yepisyeni araçlara erişin.
Bir Buluşmaya gidin ve dünyanın en önde gelen birtakım modacılarından Özel ekipmanlar iç olmak üzere seçebileceğiniz yüzlerce kozmetik öğesiyle eşsiz üslubunuzu sergileyin. Bu görünüşü sürüşünüze de yansıtarak en efsanevi Özel aracınız için eşsiz kaplamalar ve kesitlerle otomobillerinizi dönüştürün. Birinci olduğunuzda kendi zafer pozlarınızla rakiplerinize hava atmayı unutmayın.
 
Oynanış Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir