Müfettiş Gadget hayranlarına müjde! Yeni oyun duyuruldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 28, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Microids ve geliştirici Smart Tale Games, Inspector Gadget: Mad Time Party’yi PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Oyun Sonbahar aylarında çıkış yapacak. Hem Biricik oyunculu hem de arkadaşlarla birlikte oynayabileceğimiz bir imal bizleri bekliyor.
  
Müfettiş Gadget Geri dönüyor!
 
 
 
Bir ila dört oyunculu halde oynayabileceğimiz aksiyon macera oyunu Müfettiş Gadget’ın ikonik dünyasını bu üretimle birlikte deneyimleyebileceğiz. Oyunda Özgün serinin ortamlarında dolaşabilecek, Chief Quimby, Penny ve M.A.D. üzere karakterlerle tanışabilecek ve bize karşı gelen düşmanlara karşı Müfettiş’in o ünlü araçlarını kullanabileceğiz.
 
İkonik Metro City’yi keşfedebileceğimiz ve hem Biricik oyunculu hem de parti moduyla birlikte oynayabileceğimiz oyunda vazifeleri ve gayretleri tamamlayabileceğiz. Oyun içerisinde Müfettiş Gadget evreninden ilham Meydan 16 eğlenceli küçük oyun da yer alacak ve bunları da oynayabileceğiz.
 
Çocukluğumuzun efsanesi Müfettiş Gadget 2023’ün üçüncü çeyreğinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir