Mobil Oyun Avatar Generations için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Navigator Games tarafından oyunculara sunulacak olan sıra tabanlı rol yapma oyunu Avatar Generations için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda Türlü oynanış imajları, oyun içi harita ve daha fazlası bizlere sunuluyor. 2023’ün başlarında dünya çapında iOS ve Android için piyasaya sürülecek bu üretim daha Evvel belli bölgelere çıkışını yapmıştı.
 
Yeni oyun sevilen animasyon dizisi Avatar: The Last Airbender’a dayanıyor
 
 
Daha Evvel geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Kanada, Danimarka, Güney Afrika ve İsveç’te iOS ve Android için piyasaya sürülen Avatar: Generations, Nickelodeon’un sevilen animasyon dizisi Avatar: The Last Airbender’a dayanıyor. Oynaması fiyatsız olarak karşımıza çıkacak bu oyun Dizi tabanlı dövüş öğelerini ve rol yapma ögelerini bünyesinde barındırıyor.
 
Yeni rol yapma oyunu Avatar: Generations’ın ön kayıtları şu anda mevcut. Android kullanıcıları direkt Google Play üzerinden ön kayıt yaptırabilirken, iOS kullanıcıları oyunun resmi web sitesinden kaydolarak çıkış gününde bilgilendirme iletisini alabilir. Oyuncular ayrıyeten ön kayıtların sayısına nazaran Türlü mükafatlar alacak.
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir