MLB The Show 23 Collector’s Edition Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 03, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici San Diego Studio, kapak sportmeni olarak New York Yankees efsanesi Derek Jeter’in yer aldığı MLB The Show 23 Collector’s Edition’ı duyurdu.
 
Ek olarak şirketler, MLB The Show 23 Teknik Testinin 15-21 Şubat tarihleri ??arasında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için gerçekleştirileceğini duyurdu. Herkesin indirip oynaması için fiyatsız olarak indirilebilecek.
 

MLB The Show 23 Collector’s Edition duyurulduktan sonra şu kelamlar eklendi:

 
”Derek Jeter’in destansı bir kapağa muhtaçlığı vardı ve biz de onu yeni bir Fer altında göstermek istedik. Bunu göz önünde bulundurarak görsel sanatçı Sanford Greene’i Derek’i yepisyeni bir nazar açısıyla sunması için görevlendirdik. Derek’in bir Yankee olarak mesleği hayattan daha Aka ve kimliği tam manasıyla onu Yankee Stadyumu’ndan atlıyor. Kapaktaki bütün Paskalya yumurtalarını görebiliyor musun? Kapak resmi bizi Fazla heyecanlandırdı ve sonunda bu işbirliğinin sonuçlarını gösterebildiğimiz için Fazla memnunuz.”
 
MLB The Show 23, 28 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için çıkacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass aracılığıyla da edinilebilecek. 
 
Duyuru Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir